Wpis z mikrobloga

Cześć!

Mam dwuletnie doświadczenie w obsłudze WordPress'a. Od tego się zaczęło. Szybko zrozumiałem, że mogę dużo więcej.
Nie mam na myśli tutaj działania na gotowych szablonach, builderach czy motywach (choć to też oczywiście się zdarzało). Posiadam doświadczenie w budowaniu stron, znam podstawy CSS, HTML i JS. Stanąłem w miejscu jeśli chodzi o stanowisko pracy. Ogranicza mnie to. Wszystkiego nauczyłem się sam i szybko łapię używanie kodów czy skryptów.

Aktualnie zastanawiam się nad pójściem poważnie w branże IT. Spodobało mi się to, ale nie bardzo wiem jak można to pociągnąć, w co uderzyć, co poczytać. Nie chcę tracić czasu. Lubię to a i widzę, że pieniądze są bardzo fajne z tego. Mam 24 lata i może potrzebuję kogoś, kto zaprowadzi mnie za rękę i pomoże w tych pierwszych krokach. O studiach teraz nie ma mowy. Pochodzę z ubogiego domu, zarabiam i pracuję, ale staram się jak najwięcej odkładać.

Coś doradzicie? Co uważacie, jakie macie spostrzeżenia, rady, opinie? Chętnie wszystko przeczytam.

#technologia #it #pracait #praca #pomoc
  • 14
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dziabenty: poczytaj oferty pracy na frontend developer'a, ale nie jedną czy dwie, a ze 100, i zobacz czego firmy szukają, i tego się ucz, jak poczujesz, że coś już umiesz, wysyłaj CV. Prawdopodobnie będziesz musiał wysłać całą masę aby dostać jakieś zaproszenie na rozmowę, ale tam potem zobaczysz jak to wygląda, i nauczysz się czego dokładnie musisz się nauczyć aby przejść rozmowę, jak już dostaniesz robotę to z górki. Zacznij robić
  • Odpowiedz
  • 1
Pan @zenon_z_chorzowa1 zadał dobre pytania, czy znam to, czy znam tamto. Właśnie tego typu porad poszukuję.

A czy znam czy nie, odpowiedzieć mogę sobie samemu. Kwestia uwierzenia mi pozostaje Wam a nie o to tutaj chodzi

Dziękuję za wszystkie komentarze.
  • Odpowiedz