Wpis z mikrobloga

PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 7 - tag do obserwowania #przeszczepzwykopem - zapraszam do zapoznania się z poprzednimi wpisami na tagu, sa tam updaty mojego własnego przeszczepu, który miałem 3.5 miesiaca temu. Sam pracuję w firmie, która zajmuje się medycyna estetyczna, w tym organizacja wyjazdów na przeszczep włosów.

Pozdrowienia ze Stambułu, z 7 wykopowego wyjazdu na przeszczep włosów w Turcji. Szósty miał miejsce tydzień temu, nie było czasu na podsumowanie.

Jak zwykle wjechało dobre jedzenie, teraz jest chwila na turecka herbate nad morzem. Pogoda top, brakowało tego słońca w ostatnie miesiace.

Byliśmy kolejny raz w Cayra Clinic w Stambule, klinika znana nam od lat, komplikacji brak, problemów brak, poziom top, jedzenie również top. Wszystkie zabiegi wykonane metoda szafirowe FUE (jest jeszcze DHI, ale to w określonych przypadkach).

Dzięki @plazmodesma i innym za dwa super wyjazdy.

Jeśli chcesz omówić swoja sprawe, zapraszam na priv, odpowiem na wszystkie pytania i posłużę doświadczeniem :-) nikt nie zrozumie faceta z łysieniem tak dobrze, jak inny facet, który sam przez to przechodził. Konsultacja to zawsze spoko sprawa, nawet jak nie zdecydujesz się jeszcze na przeszczep. Dowiesz się na czym stoisz i czy kwalifikujssz się do zabiegu z nami lub gdziekolwiek indziej.

Dla Wykopków oferta specjalna: 2300-2700euro plus bilety, w cenie oczywiście hotel, transfery, zabieg, kosmetyki do pielegnacji po zabiegu. Wyjazd grupowy z polskim opiekunem (na wykopowych wyjazdach jestem ja osobiście).

Terminy na najbliższe wyjazdy grupowe:

08.03-10.03.2024r.

21.03-23.03.2024r.

12.04-14.04.2024r.

26.04-28.04.2024r.

10.05-12.05.2024r.

24.05-26.05.2024r.

07.06-09.06.2024r.

21.06-23.06.2024r.

#przeszczepwlosow #przeszczep #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil #looksmaxing #turcja #podrozujzwykopem #wlosy
Mrukszachowy - PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 7 - tag do obserwowania #przes...

źródło: IMG_2021

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Dzięki za spaniały wyjazd, mimo że to był mój pierwszy lot w życiu i wiadomo trochę się cyka to level of service podczas podróży jak i cały zabieg na naprawdę wysokim poziomie a mireczek @Mrukszachowy to jednak fachowiec jest :)
  • Odpowiedz