Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tylko ja ale odnoszę takie wrażenie, że ten kanał zaszedł do rogu i nie wiedzą jak z niego wyjść. Albo mielą od lat te same tematy [gry które zyskały dzięki streamerom czy materiały o gothicu lub wiedźminie czy o GTA 5 to już przedymane materiały na milion sposobów i to nietylko przez TVGRY tylko też przez dziesiątki innych kanałów], czy też robią materiały totalnie o niczym. Nie czuć między nimi chemii i wyglądają często jakby siedzieli tam na siłę. To znowu oni też często mielą tematy które już były ale chociaż między prowadzącymi czuć jakąkolwiek chemię i to, że się dogadują a w TVGRY wcale tego nie czuć.
#tvgry #gry #toznowuoni #tzo #pcmasterrace
  • 7
@Hanlan: Polski YouTube to ściek. Odkąd się rozpoczęła ta wojna to sporo kanałów które nie gadały o wojnie nagle przypominają kto jest wrogiem tak jakbym po to ich oglądał, tak jak Motobieda czy Adam Śmiałek bo każdemu się odpaliła polityczna nawijka, wszelkie polskojęzyczne odpowiedniki zachodnich kanałów są jakoś ułomne, często kopiując te najpopularniejsze, których kontent jest #!$%@?, i kopiując to robią jeszcze gorszy, jak taki Ziemniak małpujący LTT które jest pośmiewiskiem
@Hanlan: Dałem ostatnio unsuba mimo, że nie oglądałem ich praktycznie od 1.5 roku. Dość mam widoku tych krindżowych miniaturek z fałszywym grubolem, który zaorał cały kanał (σ ͜ʖσ)