Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
@nicari male dziecko wystarczy włączyć w obowiązki dając mu misję i juz masz najlepszego przyjaciela. Nawet robienie razem zupy jest zabawą. Ja obieram warzywa a on je podaje i wkłada do garnka.
Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedΕ‚ do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam ) ;)


@
Mój ojciec odkąd pamiętam zawsze musiał być ode mnie silniejszy, mądrzejszy i ogólnie lepszy. Trwa to do dzisiaj mimo że mam już ponad 30 lat, nigdy nie liczył się z moim zdaniem, a jak już mój pomysł na coś okazywał się lepszy to udawał że to jego.
Mam cΓ³rkΔ™ i bΔ™dΔ™ robiΕ‚ wszystko odwrotnie niΕΌ on.
@nicari: ja mam tak samo z moim synem.
Teraz ma 3,5roku. Jak byΕ‚ mniejszy to kaΕΌda chorobe z nim zostawalem. Trzy razy byΕ‚em razem z nim w szpitalu.
Razem naprawiamy rzeczy, robimy obiady, pieczemy chleb i jezdzimy na wycieczki.
MΕ‚ody jest super samodzielny. Umie sam rozwiazywac problemy na miarΔ™ swojego wieku.
A ja, miaΕ‚em sΕ‚abe relacje z rodzicami. Wiecznie zajeci. Oni znΓ³w mieli teΕΌ sΕ‚abe wzorce z domu. Trzeba siΔ™ wyrwac
Kocham patrzeć na relację mojego męża z synem


@nicari: super faceta masz, zazdroszczΔ™, ΕΌe mu siΔ™ aΕΌ tak chciaΕ‚o. Z moimi synami mam dobre stosunki, ale gdy byli mali jednak aΕΌ tak siΔ™ nie staraΕ‚em, czΔ™sto wygrywaΕ‚a wΕ‚asna wygoda, brak czasu, "daj ja to zrobiΔ™ szybciej" i tym podobne.

Natomiast przypomniaΕ‚aΕ› mi mojego wΕ‚asnego sΔ…siada, ktΓ³ry dzieci ma caΕ‚Δ… gromadkΔ™ i to tak "co rok prorok" - gdy byΕ‚y w odpowiednim
JesteΕ› wspaniaΕ‚Δ… kobietΔ…, ΕΌe to zauwaΕΌasz i dzielisz siΔ™ z nami. Twoje spostrzeΕΌenia sΔ… tym bardziej cenne dla Twojego mΔ™ΕΌa. DziΔ™ki za ten wpis, jest waΕΌny w czasach, ktΓ³re demonizujΔ…, upraszczaja i piorΔ… z pozytywnych emocji wspΓ³Ε‚czesnych facetΓ³w. Milego dnia.
@nicari: Ja ze swoim mlodziakiem robie bardzo duzo fajnych rzeczy, zabieram go na rozne wycieczki, gramy w pilke, w gry planszowe oraz na konsoli, baseny, do tunelu aerodynamicznego, nauczylem go jezdzic na nartach, na rowerze, na deskorolce, zabietam go do muzeow i zabieram na rozne eventy zwiazane z samochodami, chodzimy na place zabaw, a mimo tego jego matka typowa #p0lka potrafi sie przypieprzyc, ze nie siedze z nim, kazdej swojej wolnej
@nicari: Moja siostrzenica ma 15 lat i stary nauczyΕ‚ ja przepychac szambo,skΕ‚adac meble,zmieniac dentke od roweru i jeszcze cos by sie znalazlo. Ona,generalnie,jest bardziej techniczna osoba,wiec takie rzeczy przychodza jej Ε‚atwiej