Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
@nicari: Jego podejście to jedno- jest super bez dwóch zdań. Niemniej Twoje również- że nie masz problemu z tym, że dzieciak dużo rzeczy robi z nim. Bo mogłabyś być zazdrosną kwoką co robi jazdy bo dziecko ją odrzuca czy coś.
miałem tak z córką, ale podrosła i zamiast majsterkować to woli komputer i gry, eh


@PlatynowyBazant: To co w nią zainwestowałeś zwróci się w taki sposób, że nie będzie się bać podejmować nowych wyzwań. No i przybije sobie sama tego przysłowiowego gwoździa do ściany :D
przepotężny baranek w ściane, aż odczułem solidne poczucie triumfu, po tak przestrzelonej próbie wróżenia z fusów. Jednak jaki jest sens udowadniać cokolwiek na wykopie. Ja się uprodukuje próbując poważnie podejść do twojego pytania, opisze ci jak ja zajmuje się swoimi chłopakami, oraz jak moja wdzięczna żona mną. Sam bym w to nie uwierzył więc nie widze sensu, nawet to poczucie triumfu jak #!$%@?łaś baranka w ściane jest puste i nie ma sensu,
@nicari: U mnie jest podobnie. Tylko żona jest wręcz niezadowolona z takiego stanu rzeczy. Nie może przeboleć, że dziecko woli mnie od niej. Nawet teściowie interweniowali, że muszę dziecko przekonywać bardziej do mamusi. Dostali odpowiedź, że każdy ma tyle miłości od dziecka, na ile zasłużył i że nie mam zamiaru go do nikogo przekonywać ani do nikogo zniechęcać.
Millenialsac


@raster44: nie zna ΕΌycia ten co na spokojnie nie usiadΕ‚ z ojcem, albo w garaΕΌu latarkΔ… ΕΊle Ε›wieciΕ‚, nie mΓ³wiΔ…c juz o tym ze jak saper Ε‚apaΕ‚o sie za klucz... "Podaj 12"
@PlatynowyBazant To tak jak mówię - to nie zginie, a bardzo się przyda. Mnie ani siostry, starszej, nie angażowano w pracę w kuchni. A potem żale do siostry że kuzynki to umieją to tamto siamto. Mama wolała zrobić sama a gdy zamarzyło się jej by siostra coś działała to już była nastolatką. Więc dokonałeś dobrej inwestycji mimo wszystko.
@nicari: najgorsze jest to ΕΌe przez takie posty ludzie myΕ›lΔ… ΕΌe stworzenie nowego czΕ‚owieka jest piΔ™kne, ale piΔ™kno siΔ™ koΕ„czy gdy dziecko powaΕΌnie zachoruje, albo za parΔ™ lat okaΕΌe siΔ™ ΕΌe ma jakΔ…Ε› zadka wadΔ™

A ty przyłożyłaś łapy do stworzenia takiego kolejnego człowieka, który nie miał potrzeby zaistnieć, jeszcze innych przekonujesz jakie rodzicielstwo jest piękne, oczywiście można komuś dać fajne życie, ale tylko i wyłącznie dziecku adoptowanemu

Powodzenia w oswajaniu
@nicari: Tego nie zrozumie nikt, kto dzieci nie ma. Sam nie rozumiałem. Ale odkąd je mam, to wiem, że takie chwile się zapamiętuje na bardzo długo. Zarówno rodzic, jak i dziecko. Zazdroszczę trochę, bo moje dzieci nie podzielają moich zainteresowań i choć często coś robimy, to widzę, że ich to nie kręci. Choć śmieszne było, jak składałem łóżko dla córki (miała wtedy coś około 1,5 roku), a mój syn (miał wtedy
@Makowieciasto: masz coś z głową? Bo serio, możesz uznać mój komentarz za atak, ale naprawdę nie wiem, jak spaczoną trzeba mieć osobowość i spojrzenie na świat, by wygłaszać takie rzeczy.
SkΔ…d wy siΔ™ bierzecie?

I nie, nawet nie musisz odpowiadać, bo doskonale wiem, w jakim kierunku pójdzie wymiana zdań z Tobą.
I nie, nawet nie musisz odpowiadać, bo doskonale wiem, w jakim kierunku pójdzie wymiana zdań z Tobą.


@Majku_: Atak to wygΕ‚osiΕ‚eΕ› ty w mojΔ… stronΔ™, bez ΕΌadnych rzeczowych argumentΓ³w prawdopodobnie, nie znajΔ…c zaΕ‚oΕΌeΕ„ tego o czym piszΔ™, wiΔ™c doucz siΔ™ albo nie komentuj jakbyΕ› wszystko wiedziaΕ‚

SkΔ…d my siΔ™ bierzemy? DokΕ‚adnie powstajemy w ten sam sposΓ³b co OP'ka zrobiΕ‚a swojΔ… zabawkΔ™, niektΓ³rzy nawet mimo opieki czujΔ… siΔ™ ΕΊle w tym istnieniu,