Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że umiesz okazać wdzięczność mężowi i robisz to po bille z połykiem przynajmniej raz w tygodniu, a nie jak typowa niewdzięczna polka.


@WykopowaDekoherencja: ale trzeba mieć #!$%@? łeb by w tak pozytywnym wpisie #!$%@? się i pluć jadem xD
  • Odpowiedz
@nicari: mam to samo, ostatnio mΕ‚ody siΔ™ na mnie obraziΕ‚ jak zobaczyΕ‚ ΕΌe szufladΔ™ naprawiaΕ‚em bez niego. Tylko ΕΌe 3,5lvl, w wieku dwΓ³ch lat jeszcze nie mieliΕ›my takiego kontaktu.
  • Odpowiedz
  • 1
@nicari mam 6 latka, uwierz, że po stronie taty to też jest cudowne:) budujemy bazy, tory, pływamy motorówkami zdalnymi, jeździmy na ryby, rok temu nauczył się pływać i nie może się doczekać tegorocznego snorklingu, z kamerą tym razem żeby nagrywać rybki. No i drona też się nie może doczekać.
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck: just wykopki things xD mam dokladnie jak Ty. nie wiedzialem ze ojciec moze brac udzial w wychowaniu dziecka, a jednoczesnie kazde najmniejsze wspomnienie z tatΔ… mam wyryte w pamiΔ™ci. jak igloo nam raz zbudowaΕ‚. jak probowaΕ‚ nas splawic kiedy na lyzwy chcielismy isc przy -15 na zewnatrz lol zazdroszcze tym, ktorych ojcowie angazowali sie w wychowanie. a potem wchodze na wykop, wyk0pki wyzywajΔ… p0lki od #!$%@? ze majΔ… prawo oczekiwac
  • Odpowiedz
@nicari: MΓ³j syn tego nie przeΕΌyΕ‚. Alienacja, kΕ‚amstwa, faΕ‚szywe oskarΕΌenia, NAGRANE VIDEO, ΕΌe mama okΕ‚amuje dziecko, ΕΌe ktoΕ› inny jest jego ojcem - potem rozwΓ³d z nowym "tatΔ…". A po latach Ε»AL, i proΕ›by o przebaczenie i ΕΌe odizolowane dziecko "wkradnie siΔ™ w jego, czyli moje serce". JesteΕ› uczciwym CZŁOWIEKIEM. Kropka.
  • Odpowiedz
@ele-nora-wit: co? XD
Co ma blackpill do tego, że ubzdurałeś sobie coś tam o tym, że chłop ma żyć robotą, a baba ma wychowywać? Gdzie tak tu przeczytałeś coś takiego?

Masz ty w ogΓ³le rozum i godnoΕ›Δ‡ czΕ‚owieka? XD
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja durniu a pomyΕ›laΕ‚eΕ› o tym ΕΌe seks w zwiΔ…zku to nie jest nagroda? XD w ogΓ³le traktowanie kobiet jako sΕ‚uΕΌΔ…cych speΕ‚niajΔ…cych zachcianki to juΕΌ totalne #!$%@? xD


@AgentGRU: biologii to cie chyba uΕ‚omie mama muminka uczyΕ‚a, a logiki migotka. SpeΕ‚nienie seksualne to nie jest jakaΕ› zachcianka kretynie, tylko fundamentalna potrzeba fizjologiczna u ssakΓ³w w wieku reprodukcyjnym. ZwiΔ…zek to partnerstwo, ktΓ³re dotyczy kaΕΌdego szczebla. JeΕΌeli on wywiΔ…zuje siΔ™ w swoim partnerstwie
  • Odpowiedz