Wpis z mikrobloga

  • 2
@Theo_Y: pomyśl tak: Ukraińcy bez języka często znajdują pracę prawie z dnia na dzień a tu się cykasz.
Jak strach cię będzie paraliżował to nigdy nic się nie zmieni. Masz pewnie jakąś rodzinę bliskich co ci pomogą jak coś nie wyjdzie.
  • 2
@Theo_Y ja mam podobnie ale postanowiłem ze to jest rok zmiany i tego się trzymam choćby nie wiem co się działo. Pomyśl że zostając tu gdzie jestes na 100% sie pogorszy bo jak sam stwierdziłeś kołchoz daje Ci raka.
  • 0
@ttribunall: ale ja nie mam lepszych kompetencji na te chwile, na powrót na studia nie mam ani środków ani zdrowia psychicznego by znowu się męczyć z ludźmi i przyswajaniem dużej ilości materiału, na utrzymanie sie z samego bazgrania obrazków nie wierze na ten moment, ten obecny kołchoz i tak daje mi duże pole do rozwoju w wolnej chwili, w innym już tak ładnie by pewnie nie było i po prostu dni
  • 0
@asdfghjkl: pomogą w rozwaleniu psychiki #!$%@?ąc poczucie winy, że źle zrobiłem że cośtam, przynajmniej z babcią tak mam, za mało jajec mam na zmiane, a szkoda bo wiele w sumie nie trzeba tylko pozbyć sie tego paraliżującego strachu
  • 1
@Theo_Y dlatego powinieneś to dobrze zaplanować, powiem Ci ze ja do swojego kołchozu wróciłem bo tez daje stabilność finansową wiec tak naprawdę to drugi raz mam zamiar sie zabrać. Różnica bedzie polegac na tym ze tym razem przygotuje sie finansowo, nie wiem jaka masz sytuacje finansową, ja mam np. kredo jeszcze przez 4 lata ale nie mam zamiaru sie tyle męczyć, dlatego najpierw trzeba odłożyć troche siana. Co do rozwoju to z
  • 0
@ttribunall: moje życie jest tak troche bez sensu, a planować nic nie umiem, bo co zaplanuje to i tak nie jestem w stanie sie trzymać planu
  • 0
@Theo_Y a tam bez sensu, piszesz ze lubisz rysować to widzisz skoro sprawia Ci to przyjemność to moze to jest właściwy kierunek, tylko na spokojnie inwestować w tym kierunku wolny czas w międzyczasie odkładać hajs, wiesz to nie stanie sie w jeden dzien moze nawet nie w rok. Umiesz planowac ale masz problemy z dyscyplina, tez tak mam ale mowie Ci pomysl co bedzie jak zostaniesz w tym miejscu za 2-3 lata