Wpis z mikrobloga

@xlosdas rozliczanie i nagłaśnianie afer pisu. Prowadzone są komisję, na których pisowcy zaczęli sypać. Po drugie Kaczyński ma syndrom oblężonej twierdzy i odpalił protokół 15% i na prawo i lewo drze mordę o zabójstwach politycznych, zamachowi stanu itd Duda wypuścił przestępców pisowskich z więzienia. Ludzie są zadowoleni z odzyskania TVP itd
@Wezzore-04 mielibyśmy najbardziej nudną II turę w historii, bo zawsze były tam emocje i dwa wrogie obozy - Wałęsa - Tymiński, Kwaśniewski - Wałęsa, Tusk - L. Kaczyński, Komorowski - J. Kaczyński, Komorowski - Duda, Duda - Trzaskowski, a tu prawdopodobnie będą kandydaci z dwóch bliskich sobie koalicyjnych partii jeden bardziej lewicowo - liberalny drugi bardziej konserwatywny i katolicki.
@Wezzore-04 ja piszę o samym pojedynku Trzaskowski - Hołownia, a ból dupy PiS to całkiem inna para kaloszy, myślę, że nie udzielą nikomu poparcia i będą nawoływać swoich wyborców do bojkotu II tury.
@Wezzore-04: od minimum 2 lat słyszę że pisowi ciągle spada, cały czas ktoś wrzuca jakieś słupki sondażowe i za każdym #!$%@? razem pis ma ~30%
ja nie wiem ile jeszcze można się na to nabierać
Tak czy siak, przeraża za lacznie blisko 40% spoleczenstwa jest za PiS lub Konfa przy tym co te partie odwalaja.. dramat. Lepiej glosowac na Partie Milosnikow Piwa