Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to nie rozumiem przegrywów.. Lepiej obniżyć wymagania niż być samotnym. Sam znalazłem na #tinder fajną dziewczynę (samotna matka) i jest fajnie. Spotykamy się w weekendy i najczęściej zostawia dziecko na kilka godzin pod opiekę kogoś z rodziny i mamy czas dla siebie. Nikt ode mnie nie chce ślubu, nikt ode mnie nie wymusza kasy - tak jak to wykopki straszą. Wcześniej marnowałem czas na jakieś blackpille a teraz jestem szczęśliwy.

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder#badoo #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to nie rozumiem przegrywów.. Lepiej obniży...

źródło: piekna-mloda-kobieta-przytula-syna-ucznia-samotna-matka-idzie-razem-z-dzieckiem-w-bialych-koszulkach-dziecko-nosi-okulary_74648-793

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Bo one szukają kogoś, kto je utrzyma a nie kogoś kogo pokochają. Rzadkie jest, żeby kobieta przewartościowała swoje życie i autentycznie chciała inny typ mężczyzn.


@LostHoldenCaulfield: czasami jak utrzyma na fajnym poziomie to ona pokocha autentycznie - tylko to musi facet króciutko trzymać i ona wiecznie musi czuć niepewność czy jej tego nie zabierze co dał

bo jak źle wygląda ale ma kasę a charakteru mu brakuje to wiadomo - laska
  • Odpowiedz
która 9 latce kazała kibel myć.


@LostHoldenCaulfield: A co w tym złego? Moje córy od kiedy tylko dawały radę, to są przyzwyczajane do prac domowych. Owszem, nie dam im wrzącego oleju czy żelazka, ale proste sprzątanie? Co trudnego jest w wyszorowaniu szczotką kibla? Ja w ich #!$%@? wieku pomagałem na budowie, a mając 12 lat pracowałem przy betoniarce XD
  • Odpowiedz