Wpis z mikrobloga

Sprzedawanie auta w Polsce to jakaś porażka. Chce puścić stare auto. Ma już 20 lat. Buda jest ok, cała zdrowa. Jedynie to typowy serwis po kupnie, hamulce, ogarnięcie klimy. Nie chce dużo. Za najniższą krajową można go kupić. Typy dają mi propozycje po 1k, bo jezu tu trzeba w to auto wkładać. Oc i opłaty na rok. Już pisałem, typowi, że jak puszcze auto na złom i dostane zwrot za OC to będzie to więcej warte niż on proponuje. Hitem był ukrainiec, co za 2k chciał gwarancje na pół roku, że jak coś padnie to mu mam naprawić xD

Jak to auto nie pójdzie na tym ogłoszeniu, to zrobie nowe z nowymi zdjęciami, zawołam 2x taką kwotę, w opisie stan igła i to pewnie się sprzeda od ręki. A jeśli nie i będę męczył się tak jak teraz to chociaż za wyższe pieniądze. Ew się #!$%@? to #!$%@? je upalając na jakimś polu i lawete zawołam

##!$%@? #patologiazewsi #patologiazmiasta #motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody #niebieskiepaski #rozowepaski #januszebiznesu
  • 11
@wez_idz_sobie Będę miał na sprzedanie E46 które jest w moim posiadaniu od 3 lat, wystawie je za 4 tysiące i nie zejdę ani grosza. Auto nie bierze oleju, to wystarczy żeby nie schodzić. A jak się #!$%@? nie podoba to niech sobie rowery kupią xd
@wez_idz_sobie: to tak zawsze wygląda w oczach sprzedającego, a potem się przyjeżdża na miejce z auta się nie chce wysiadać bo auto przez szybę już źle wygląda.

Nie jest to w żaden sposób atrakcyjne ogłoszenie, to się nie ma co dziwić, że sprzedać nie idzie.
@wez_idz_sobie: Auto za 3k rozumiem? Nie dziwie się trochę tym ludziom bo serwis takiego auta na start to kolejny kafe czyli 1/3 wartości auta l + ubezpieczenie i tak dalej. Najgorszy segment sprzedażowy, mało ludzi jest świadomych co kupuje w tej cenie że wie że za 3k to się bierze auto, w miarę jak najlepszym stanie i jazda bez inwestycji do zajechania. No i w tej cenie to kupujący to raczej