Wpis z mikrobloga

Ludzie nie zawodzą... Kto to widzioł pracować zdalnie, klikoć w konkuter, to nie praca.
Teraz trzeba wrócic do biura? oj trzeba PRACOWAĆ a nie tracić 2h dziennie na dojazdy, stracić pieniądze na ten dojazd, i słuchać #!$%@? ludzi z działu, wychodzić co godzinę na kawę i tam też pieprzyc głupoty z randomami.

Więc suma sumarum wychodzi nawet gorzej jakby siedział w domu i tam klikoł w ten konkuter.

No ale tam współpracownik nie skontroluje czy ty pracujesz czy leżysz w łózku, a manager? kurua, on to dopiero nie może zobaczyć co robisz i postać ci nad głową.

A wy jak do tego podchodzicie? bo ja jak pracowalem na miejscu to gdy chcieli zebym zostal po godzinach, to od razu wypieprzałem do domu, bo mialem na uwadze ze trzeba wszystko jeszcze ogarnąć w domu + stracić czas na dojazd.

A jak pracuje zdalnie, to łatwiej zostać coś dokończyć, bo w miedzy czasie mogę zrobić wszystko z dnia codziennego potrzebnego do życia, czyli obiad, kupsko czy wypicie 20 kaw bez słuchania pieprzenia za uchem.
Ale może polscy pracownicy lubią jak z batem sie nad nimi stoi i uwielbiają #!$%@?ć bzdury z jakimiś typami w firmowej kuchni, a praca to dla nich życiowe spełnienie.

#pracbaza #homeoffice
Vahn - Ludzie nie zawodzą... Kto to widzioł pracować zdalnie, klikoć w konkuter, to n...

źródło: Screenshot 2024-03-01 165131

Pobierz
  • 1