Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj do Was przychodzę z mega promocją. Do zgarnięcia jest aż 58 ebooków podróżniczych za 219zł. Są dostępne zarówno ebooki o Polsce, Europie jak i najdalszych zakątkach świata. Cena za jednego ebooka to tylko 3,78zł. Naprawdę to jest mega opcja na to, że mieć pomysł na podróże na najbliższe kilka lat. Wiekszość tych ebooków samodzielnie kosztuje od 79 do 129zł, więc za kupno dwóch macie aż 58.
Naprawdę warto zajrzeć:

TravelPack

#podroze #podrozujzwykopem #adventuresafterwork #youtube #instagram #gory #zwiedzajzwykopem #turystyka #kamper #backpacking #ciekawostki #biwakowanie #wakacje #szlaki #polska #europa #swiat #australia #japonia #teneryfa #tajlandia #tanieloty #taniepodrozowanie #tanielatanie
sarevok123 - Mirki dzisiaj do Was przychodzę z mega promocją. Do zgarnięcia jest aż 5...

źródło: 2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: Czy ja wiem. Pewnie niektóre tak, ale chociażby Teneryfa od Couple Away to przewodniki, które dużo bardziej kompleksowo pokrywają tematykę niż lonely planet, który notabene potrafi się często również mylić. No i ciężko jednak o taki poziom aktualności jak tutaj jest prezentowany.
  • Odpowiedz
@sarevok123: przydałby się podgląd na parę stron od każdego autora. W ciemno kupić taką paczkę to mało zachęcający deal z perspektywy osoby, która nie zna i nie śledzi tych autorów.
  • Odpowiedz
@Goronco hmm myślę, że takie eBooki potrafią dużo zaoszczędzić czasu w poszukiwaniu co zwiedzić, jak zaplanować wycieczkę i tak dalej. Pamiętam jak sami szukaliśmy informacji o Patagoni i nie było to łatwe.
  • Odpowiedz