Wpis z mikrobloga

plakat społeczny - alienacja
Kliknij w powyższy link.

Matka, odrzuciła mediację o 7 dni wakacji z moją córką. Sytuacja jest taka, że wywalczyłem w sądzie co drugi weekend córka jest u mnie dwa dni (jedna noc). Dodatkowo wywalczyłem na tygodniu dwa razy po 3h z czego 1h zajmuje dojechanie i odwiezienie dziecka. Nie mam najgorzej, bo ona respektuje wyrok sądu (wiem, że są ojcowie, których sytuacja jest wręcz tragiczna), ale jest tak rozsierdzona nim, że robi mi na inne sposoby na złość. Przed wyrokiem kontaktu nie miałem albo miałem bardzo mały jak się zlitowała. Obecny plan trwa już od pół roku i córka nie może się doczekać, kiedy przyjadę i kiedy będzie mogła u mnie spać. Dopytuje się sama czy może na jeszcze jedną noc zostać. Więc radzę sobie, relacja z dzieckiem jest bardzo dobra i ta tępa suka ona też to wie, ale po ciężkiej złości odrzuca mediację. To doprowadzi do sądu, bo ona mnie do tego zmusi i ja tam dostane te wakacje. Ona po prostu robi tak na złość. Dziecko zamiast w tym roku na wakacjach z ojcem, gdzie świetnie mogłoby się bawić spędzi godziny na jakiś rozmowach z biegłymi psychologami czy tam pedagogami. To jest #!$%@?. Chęć #!$%@? ojcu za jakieś nasz stare prywatne sprawy jest silniejsza niż dobro dziecka. Ale one zawsze #!$%@?ą jak dla nich ważne to dobro dziecka jest. Chyba ich interesy są ważniejsze.

#rodzina #p0lka #logikarozowychpaskow #ojcostwo
  • 2
  • Odpowiedz
@4rcz4s przykra sprawa ale weź to napisz raz jeszcze na spokojnie. Głównie ogarnij interpunkcję bo ciężko się to czyta
  • Odpowiedz