Wpis z mikrobloga

Paczka ma status dostarczona przez DPD, mnie nie było w tym czasie w mieszkaniu ani nikogo innego. Obszedłem sąsiadów w bloku - nikt nie ma. Dzwonię do kuriera który dostarczał - nie odbiera i nie odpisuje na smsy. Żadnego info gdzie zostawił paczkę ani nic. No i co ja mam zrobić? Robią z ludzi idiotow. Chodzisz po całej klatce i szukasz paczki, która rzekomo jest dostarczona.

Najlepsze że jako odbiorca pierwsza literka nazwiska i ostatnia - zgadzają się z moim, a nikt ode mnie tego nie odebrał. Czeski film.

Przecież w ten sposób moze ktoś zawinąć Ci paczkę. Ani podpisu, ani nic, ktoś zadeklaruje że ci przekaże i kij ci w oko.

#dpd #kurier
  • 3
  • Odpowiedz
pierwsza literka nazwiska i ostatnia


@Reiden: teraz tak wyświetla, że tylko pierwsze litery, a Twoje imię i nazwisko kurier bierze z adresu ^^

Ani podpisu


@Reiden: kurier podpisał, pewnie postawił piękny znak "X". Albo trzeba dzwonić na infolinię (#!$%@?) albo złożyć reklamację.
  • Odpowiedz
mnie nie było w tym czasie w mieszkaniu ani nikogo innego


@Reiden: Tak poza tematem jeżeli nie ma nikogo chociaż przez chwilę w czasie gdy pracują ludzie (kurierzy to też ludzie) polecam ... nie zamawiać.
  • Odpowiedz