Wpis z mikrobloga

41 714 + 113 = 41 827

Sprawdzałem postępy prac przy budowie trasy szybkiego ruchu S7 Czosnów-Płońsk. Do tej pory utrudnienia były tylko dla samochodów, dziś przekonałem się, że dla rowerzystów również. Fragment drogi rowerowej został zniszczony przez koparki i buldożery i trzeba jechać wśród samochodów, a potem po placu budowy zanim się wróci na ścieżkę.

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa #100km

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 41 714 + 113 = 41 827

Sprawdzałem postępy prac przy budowie trasy szybkiego ...

źródło: IMG_20240302_105315

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
a potem po placu budowy zanim się wróci na ścieżkę.


@Jerzu: Przecież tam jest zakaz ruchu (oprócz maszyn budowlanych)? I nie #!$%@? że nie, bo znak stoi przy każdym możliwym wjeździe na teren budowy. #!$%@? pedalarze...
  • Odpowiedz
sumie, buldożer mózgu nie ma, to by się zgadzało ¯\(ツ)/¯


@kolejne_juz_konto: wtf?! Piszesz jakby OP zmieniał pasy ruchu na autostradzie, a on po prostu przejechał sobie szerokim placem budowy. Budowlańcy pewnie nawet na niego uwagi nie zwrócili.

Zdradzę ci sekret - czasami zdarza mi się jechać ROWEREM PO CHODNIKU!!1
  • Odpowiedz
@Jerzu masz ścieżkę rowerową po stronie czosnowa , która została wybudowana relatywnie nowo i nie ma mowy o żadnym zniszczeniu jej bo jest na innej drodze. Nie dopisuj ideologii do swojej bezmyślnej jeździe po placu budowy i nie wprowadzaj innych w błąd.
  • Odpowiedz
a on po prostu przejechał sobie szerokim placem budowy.


@NieBendePrasowac: No tak, bo jego znaki nie obowiązują, jest SPECJALNY* jak pewnie ty. Tam są wszędzie zakazy ruchu, właśnie po to aby się NIE #!$%@?ć na plac budowy. Ale #!$%@?, obcisłe majtki ograniczające dopływ krwi do mózgu zobowiązują, typowi pedalarze. Znów #!$%@? ta zaraza #!$%@? się na ulice, a tak fajnie było ¯\(ツ)/¯

Zdradzę ci sekret - czasami zdarza mi się jechać
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: musisz być duszą towarzystwa - jak po imprezie z kumplami któryś przejdzie 50 m od pasów to też wyzywasz go od bezmozgów i że zasad trzeba przestrzegać? Podejrzewam że nie i tylko w internecie jesteś wyszczekany.

Nigdy nie zdarzyło ci się przebiec na czerwonym albo oderwać kawałek bagietki w sklepie przed zapłaceniem? Nigdy nie zjeżdżasz rowerem na chodnik? Nie sikasz na dworze? Najlepiej sam sobie odpowiedz, frustracie.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac

jak po imprezie z kumplami któryś przejdzie 50 m od pasów to też wyzywasz go od bezmozgów i że zasad trzeba przestrzegać?


Nie zadaję się z motłochem twojego pokroju, bo rozumiem że ty takich znasz.

Podejrzewam że nie i tylko w internecie jesteś wyszczekany.


Wyszczekany, bo mam dość pedalskiego bydła, które ma w dupie innych uczestników ruchu?

Nigdy nie zdarzyło ci się przebiec na czerwonym albo oderwać kawałek bagietki w sklepie
  • Odpowiedz
masz ścieżkę rowerową po stronie czosnowa , która została wybudowana relatywnie nowo i nie ma mowy o żadnym zniszczeniu jej bo jest na innej drodze. Nie dopisuj ideologii do swojej bezmyślnej jeździe po placu budowy i nie wprowadzaj innych w błąd.


@FirstWorldProblemz: Akurat pedał ma rację, w tej chwili ścieżka jest zablokowana i totalnie #!$%@?. Na tej drodze do Czosnowa (obok S-ki) zrobili sobie jakiś magazyn kruszyw i maszyn, oraz coś
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: ( ͡º ͜ʖ͡º)
Róznica jest taka, że ja na zakupach z córką Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ dam kawałek bułki i sam zjem, uśmiechnę się przy tym do pracowniczki Lidla, też się do mnie uśmiechnie i wszyscy zadowoleni. Podobnie, przejeżdżając przez taką budowę machnąłbym ręką do budowlańców i tyle.

Ty za to patrzysz na to lub nawet słuchasz o tym i ci skacze ciśnienie, frustracja rośnie i
  • Odpowiedz