Wpis z mikrobloga

1 plus = 1 splunięcie.

Dzisiaj na porannych zakupach przed praca czułem się dosłownie jak saper czy inny prawnik, musiałem czytać WSZYSTKO drobnym druczkiem, żeby nie naciąć się na taki sam produkt z gramaturą 5g większa, który wyszedłby droższy o 7,42 zł xD

Idę potem do kas samoobsługowych i starsza Pani około 60lat nabija wszystko na kasę i zaczyna cos mówić do kasjera, że to było tańsze na półce, kasjer patrzy na produkt, na kasę, zaczyna analizować, aż pytał się o godzinę i sprawdzał na zegarku czy czasem od godziny 6:35 w poniedziałek wchodzi ta promka, absurd. Jeb*ć Ich.

No kvrwa, po prostu przesadzają.

#biedronka #bekazpodludzi #polska #ekonomia #zakupy
GlenGlen12 - 1 plus = 1 splunięcie.

Dzisiaj na porannych zakupach przed praca czułem...

źródło: biedronka

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Jest to #!$%@?, ale mam wrażenie że wykopki też przesadzają z tym "olaboga, trudne zakupy". Męczące jest sprawdzanie produktów czy faktycznie łapią się na promkę, ale na tym portalu to urasta do rangi całkowania gdzie w praktyce stajesz, patrzysz na etykietę i elo, do koszyka albo nie.

Możliwe że apką moja biedronka można skanować produkty i sprawdzać cenę, nie testowałem, ale jak ktoś serio ma problem z połapaniem się to
  • Odpowiedz
@malinq bo osoby które miały problem to zgłosiły zamiast dodawać hehehehe szkalujące posty na wykopie? To jest TYLKO sklep, a wy płaczecie jakby chodzenie tam było przymusem. Idź sobie do Auchan, do Kauflanda, do Kerfa, Aldi. Takie same sklepy w których chociaż nie ma #!$%@? i przestań płakać jaka biedronka nie jest zła. Chodzicie do najtańszego dyskontu i płaczecie, że jest syf i hurr promocje takie nieczytelne, gdzie inni ludzie idą do
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: po pierwsze nie jest najtańszy.
Po drugie zasłonięcie oczu i udawanie że wszystko jest w porządku to głupota.
Każdą patologię trzeba nagłaśniać, a biedronka w tej swerze nie ma sobie równych zapewne na całym świecie.
  • Odpowiedz
@open_or_die czekaj co? Nagłośnienie i wielka walka z #!$%@? z siecią sklepów bo ustala jakieś tam swoje (chore) zasady do czego ma w sumie prawo? Może nie rób tak zakupów xD ja #!$%@?. Cyberpunk wersja Polska xD wojna z korporacja, biedronka odbiera nam wolność i nie pozwala kupić kurczaka na promocji xDDDDD. Jakby nie wykop to nawet bym nie wiedział o tym wszystkim bo nie robię tam zakupów. To żadne odwrócenie wzroku,
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: a to zgłoszenie do UOKIK wyklucza post na wykopie i na odwrót? Wiesz, ze można zrobić jedno i drugie BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI?

I gdzie niedouczony dzbanie bez umiejętności czytania gdzieś płakałem na biedronkę? Usuń konto i przeproś matkę za kompromitowanie się w internecie.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: z twoim podejściem biedronka mogłaby oszukiwać na cenach jakby tylko chciała bo "nie robię tam zakupów".

Sprawę trzeba nagłaśniać, trzeba uświadamiać starych ludzi że największa cena z cenówki to nie jest cena regularna i trzeba szukać w instrukcji malym druczkiem, trzeba zwracać uwagę na to że wprowadzają dwa takie same produkty z inną gramaturą żebyś się pomylil i żebyś to olał przy płaceniu.

Biedronka rucha cie w dupe, a ty
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: biedronka to dyskont, kupujesz w dyskoncie, i płaczesz żę jest gówniany i dalej tam chodzisz i sie upadlasz, zacznij chodzić do normalnych sklepów? za drogo? no to #!$%@? do biedronki i skończ płakać na gówno stronie w internecie jak ci źle, X D
  • Odpowiedz