Wpis z mikrobloga

Szukam myszki bezprzewodowej umożliwiającej pracę w 2.4 GHz i Bluetooth tak, żeby do mojego prywatnego PC mieć ją podłączoną przez 2.4 GHz, a do służbowego laptoka po BT. Byłem już prawie zdecydowany na Razera Basiliska V3 Pro i czytam na reddicie, że soft Razera odbiera smak życia. Nie da się zapisać profilu dotyczącego podświetlenia w pamięci myszki, więc jak w Synapse na moim PC ustawię brak podświetlenia, to po podłączeniu do laptoka będzie tęcza, a tam z naturalnych powodów Synapse nie zainstaluję. xDDD Myszka za $150, masakra.
Kojarzycie inne myszki tej klasy (podobna jakość czujnika, liczba przycisków, 2.4 GHz z 1000 Hz polling rate) z podwójnym trybem pracy? Jestem przyzwyczajony do Logitecha G402, więc szukałem czegoś o podobnych kształtach, ale nie jest to mus. Logiteche bezprzewodowe mają tylko to logitechowskie rozwiązanie Lightspeed i nie mają BT. :(
#pcmasterrace #myszka #komputery
  • 3
  • 0
@senq87: Wygląda OK, ale generalnie szukam czegoś w odwrotnych proporcjach, tj. myszka do grania, którą mogę wykorzystać do pracy, a nie myszka nastawiona na produktywność z funkcjami, których używać nie będę, na której przy okazji można grać.