Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś Razer BlackShark V2 Pro 2023? Wcześniej kupiłem Steelseries Arctis 7 i musiałem zwrócić ponieważ mostek był zbyt elastyczny przez co nauszniki niezbyt dokładnie dolegały do głowy... zbyt duży luz powodował obniżenie wrażeń dźwiękowych (a rozmiar mojej głowy jest raczej przeciętny). Jak wygląda docisk do głowy w tym egzemplarzu? Po zdjęciach mam wrażenie, że mostek jest bardziej sztywny niż w Arctisach.

Jak to jest z tymi szumami? Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat. Jednym przeszkadza, innym nie, jedni zmniejszą głośność do 70% i szumy ustają, inni je słyszą nawet przy 10%. Niektóre osoby w ogóle się nie skarżą na biały szum i twierdzą, że ich model nie ma takiego problemu. Nie ukrywam, że jest to czynnik decydujący o zakupie tych słuchawek.

Przetrzepałem cały internet na temat Razerów, dlatego wolałbym usłyszeć odpowiedzi od posiadaczy.

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #steelseries #razer
  • 1
@BONKU pójdź do sklepu w którym są takie słuchawki na ekspozycji i sprawdź sobie na własne uszy jak jest, przerobiłem już mase słuchawek od tych bardziej markowych do Chińczyków za 5 dych i nie ma się co sugerować opiniami innych bo ze słuchem jest jak z dupą każdy ma swoją czy tam swój gust ;