Wpis z mikrobloga

będzie zakaz charakteryzowania się na naśladowaną czarnoskórą gwiazdę i udawania jej dla celów komercyjnych?


@WielkiNos: szkoda ze w żadnym kraju samochód albo prywatne odrzutowce nie stały się symbolem rasizmu, można by było to wyeksportować na cały świat jako "problem" tak samo jak blackface.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: dobrze ze w 90 latach nie bylo tej organizacji bo raz sie wywalilem w głęboką kałużę rowerze za dzieciaka byłem cały z błota jeszcze byłby pluton egzekucyjny gotów zastrzelić za blackface
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia brak komentarzy z lewej strony przy takich postanowieniach. Wy po prostu zdajecie sobie sprawę z tego, że jest to po prostu głupie czy wstydzicie się, że są ludzie co mają jeszcze głupsze pomysły od Was?
  • Odpowiedz
Czarnoskórzy robią z tego problem, teraz będą robić problem że nie ma w programie postaci ucharakteryzowanych na ich gwiazdy.

@Korandosama: Czarnoskórzy mają to w dupie, problem robi żydokomuna.
  • Odpowiedz
Sytuacja bez wyjścia xD
Pomalują się na czarno - rasizm
Biali bedą śpiewać piosenki czarnoskórych- rasizm
Nie będą śpiewać piosenek czarnoskórych- rasizm
  • Odpowiedz
@WielkiNos Jak próbują naśladować murzynów w czasach tak idiotycznego rasizmu to mają to na co zasłużyli. Rozwiązanie tego "problemu" jest banalne: nie naśladować murzyńskich "gwiazd". Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz