Wpis z mikrobloga

Czy test wiedzy na rozmowie kwalifikacyjnej to normalne czy raczej Januszex? Bo byłem na kilku rozmowach i z reguły pytają o to co robiłem w poprzedniej pracy a przedwczoraj gość mi wyjechał z testem z ustaw podatkowych i to dość zaawansowanym a aplikowałem na stanowisko asystenckie i zaznaczyłem że się dopiero ucze.

#pracbaza #robpill #korposwiat #ksiegowosc #rachunkowosc
  • 5
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Ja jak rekrutowałem do swojego działu księgowego na podobne stanowisko to tez pytałem o rzeczy merytoryczne. Ogolnie najpierw taka rozmowa ogólna o której mówisz (tu odpadało sporo osob bo bylo widac ze kompletnie sie nie dogadamy pracując w zespole) a jak ktoś rokował to dostawał takie dosyć proste pytania merytoryczne zeby zobaczyć czy w ogole cos wyniósł z tych studiów czy raczej nie ma pojęcia o niczym. Swoją drogą nie
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Ja jak miałem rozmowę o pracę w urzędzie w którym obecnie pracuje miałem godzine rozmowę a potem godzine egzamin z excela ( jestem po firze ) wiec u nas w branży norma, jak wczesniej miałem inne rozmowy o prace np. audyt miałem egzamin z rachunkowosci oraz audytu na rozmowie i egzamin z ang.
  • Odpowiedz