Wpis z mikrobloga

Jednych prowokuje kostka brukowa układana w pryzmy tuż przed zgromadzeniem, innych prowokują świątynie. Mam o tym swoje zdanie. Natomiast nie ulega wątpliwości, że wśród tej pierwszej grupy są policyjni tajniacy. Jaka jest ich rola? Nie wiem choć się domyślam. Moim zdaniem to nie powinno mieć miejsca. Każdy policjant powinien mieć oznaczenie, żeby nie było żadnych wątpliwości.

#strajkkobiet #protestrolnikow
L3stko - Jednych prowokuje kostka brukowa układana w pryzmy tuż przed zgromadzeniem, ...

źródło: xx8b5ee7edde26d32b1b678773fb

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@L3stko w trakcie protestów każdy policjant powinien być oznaczony, żeby nie mieszać się w tłum, a poza protestami i dużymi zgrupowaniami niech se chodzą tajniacy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jednych prowokuje kostka brukowa układana w pryzmy tuż przed zgromadzeniem, innych prowokują świątynie.


@L3stko: Długo myślałeś na tym symetrystyczny fikołem? Załosne nawet, jak na twój poziom.

Natomiast nie ulega wątpliwości, że wśród tej pierwszej grupy są policyjni tajniacy.


@L3stko: Czemu wobec tego nie podejrzewasz, że również kościoły malowali tajniacy/prawicowi prowokatorzy?
  • Odpowiedz