Wpis z mikrobloga

Jeszcze niedawno praca jako specjalista w biurze, dzisiaj kołchoz i myśl nad kredytem, żeby zrobić prawo jazdy c+e, gdzie też będę robakiem kołchoźnikiem
Niby powinno być coraz lepiej, a u mnie jest z roku na rok coraz gorzej
30 latek, który jeszcze niedawno zarządzał kilkoma ludźmi teraz jest pomiatany przez niedorozwiniętych psycholi kołchozowych, a kilkadziesiąt rozmów o pracę w przeciągu pół roku spełzło na niczym
Ehhhhhhhhhh co za upadek
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@paw4da: Raz na wozie raz pod wozem. W życiu nie da się być cały czas na górze czasem trzeba spaść by docenić to czego na ogół nie dostrzegamy. Nie poddawaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paw4da:

30 latek, który jeszcze niedawno zarządzał kilkoma ludźmi teraz jest pomiatany przez niedorozwiniętych psycholi kołchozowych

Jak to się stało? Nie jestem uszczypliwy tylko pytam poważnie, w jaki sposób może się zdarzyć taki regres zawodowy?
Przykro mi ()
  • Odpowiedz
  • 2
@MakaronowyStwor: no straciłem pracę, bo nie za bardzo mnie lubili i zaczęli dawać znać tak mocno, że postanowiłem rzucić, no i od tamtej pory szukałem czegoś podobnego, kilkadziesiąt rozmów i nic nie pykło, a gdzieś robić trzeba ehhhh
  • Odpowiedz
  • 1
@Xvenowski: pewnie dlatego że nie umiem w smalltalk i jestem cichy, a kilka razy się postawiłem jak stosowano mobbing przez kierowników więc no musiałem się zwijać ehh
  • Odpowiedz
@paw4da: Moja historia zle wygląda, nie chce się na ten moment zagłębiać w szczegóły, ale dostałem fatalne wzorce zachowań od normików i byłem przez nich niszczony przez większość czasu obcowania z nimi
  • Odpowiedz
@paw4da: jego historia jest następująca: tak naprawdę to jest Marek Kotoński, kiepski pisarz i kiepski youtuber (ciągle wrzuca na wykop audycje swojego "radia samiec"), przez lata nie pracował i siedział na utrzymaniu rodziców, potem przeniósł się na utrzymanie starszej pani na podkarpacie

nigdy prawie nie pracował bo zawsze opowiadał o strasznym IBS który zabania mu pracować, gdzieś w latach 2015-2017 miał chwilę że jego twórczość lekko zażarła i chwilowo miał pieniądze,
  • Odpowiedz