Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #niebieskipasek #logikarozowychpaskow

Tak sobie czytam dzisiaj te Wasze wpisy i strasznie mi Was żal Mirki, że tacy jesteście pogrążeni w tym maraźmie.

Czasem, aż nie dowierzam, że tak mało pewności siebie macie i użalacie się nad sobą, czując się tacy bezradni.

Tak się zastanawiam jak Wam można pomóc?

Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa. Większość z nas, normalnych dziewczyn, nie ma niewiadomo jakich wymagań co do partnera: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia. Z powierzchownych rzeczy wystarczy zadbany facet, z pasją i jakimiś planami na życie, najlepiej zdrowy i bez nałogów :) Niby tylko tyle, a aż tyle.

Jutro mamy dzień kobiet, będziecie mieli szansę zrobić coś miłego dla napotkanych kobiet, może warto dać sobie szanse na bycie przyjaznym gościem i zaprezentować się z dobrej strony.

Jak macie pytania śmiało piszcie, chętnie pomogę, pogadam.

Xoxo
  • 118
  • Odpowiedz
  • 1
@Damntrain: rozumiem, ale myślę, że na prawdę warto mieć na uwadze, że często nie jest to nic personalnego - nie iskrzy to nie. Chciałbyś żeby kobieta była z Tobą tylko dlatego, że w nią zainwestowałeś?
  • Odpowiedz
  • 1
@Damntrain: to już niestety kwestia osobista tych dziewczyn, które tak postępują i uważam, że jest to haniebne zachowanie. Ale proszę nie oceniaj nas wszystkich przez ten sam pryzmat.
  • Odpowiedz
Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa.


Od kiedy wychodzenie z inicjatywa jest prostsze?

Jak idziesz na rozmowę o pracę to czemu sie stresujesz? Powinno być lżej, przecież to ty wysłałaś cv.
  • Odpowiedz
  • 1
@EvilRogue: moim zdaniem tak jest ponieważ wychodząc z inicjatywą to Ty masz kontrolę i jakiś tam plan rozmowy (a przynajmniej powinienieś mieć). W najgorszym wypadku dostaniesz odmowę, ale w zależności od tego jak zareagujesz, tak będziesz postrzegany. Bycie uprzejmym facetem i zagadywanie z taktem nie będzie odebrane przez normalne (!) kobiety źle. Myślę, że problemem tutaj jest bardziej to, że nie wybieracie kobiet normalnych, tylko te „perfekcyjne”. Oczywiście nie zawsze, ale
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo:
https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1285372,samotny-jak-polak-kilka-milionow-mezczyzn-odcietych-od-kobiet
https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1276982,gigantyczne-dysproporcje-plciowe-wsrod-imigrantow-w-polsce-blizej-nam-do-kataru-niz-europy

w Polsce mieszka 4 miliony panien i aż 5 milionów kawalerów, na dodatek rok rocznie 80% imigrantów wjeżdżających do kraju stanowią mężczyźni więc to po prostu niemożliwe żeby każdy znalazł sobie żonę, a z roku na rok będzie to jeszcze trudniejsze
  • Odpowiedz
  • 1
@Little_Makak: nie zgadzam się. Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że facet powinien być tylko trochę ładniejszy od diabła? Nie wzięło się to z powietrza ;) plus każdy ma inny typ i co innego uważa za przystojne.
  • Odpowiedz
@Tereskaxoxo nie oceniam a opowiadam jak to często wygląda bazując na jakichś tam historiach.

A jeszcze wracając do podejścia, to chyba kobiety robią właśnie tak, że umawiają się z jak największą liczbą osób i dopiero z jakiejś puli wybierają najlepszą opcję, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@debi5s: oczywiście, że tak, ale czy to oznacza, że nie watro się starać jeżeli marzysz o związku? Dlaczego akurat Ty masz być w tym milionie mężczyzn bez żony? Co możesz zrobić żeby tak nie było?
  • Odpowiedz
nie zgadzam się. Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że facet powinien być tylko trochę ładniejszy od diabła? Nie wzięło się to z powietrza ;) plus każdy ma inny typ i co innego uważa za przystojne.

@Tereskaxoxo: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Little_Makak - > nie zgadzam się. Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że facet powinien być...

źródło: cvxcvxc

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: nie znam osobiście takich dziewczyn, każda z nas zawsze była zainteresowana tylko jednym gościem. Jedynie desperatki porywają się na takie chwyty. Uważam, że jeżeli ktoś chce zbudować związek musi dać sobie czas i przede wszystkim szanować drugą osobę. I koniecznie z wzajemnością.
  • Odpowiedz