Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #niebieskipasek #logikarozowychpaskow

Tak sobie czytam dzisiaj te Wasze wpisy i strasznie mi Was żal Mirki, że tacy jesteście pogrążeni w tym maraźmie.

Czasem, aż nie dowierzam, że tak mało pewności siebie macie i użalacie się nad sobą, czując się tacy bezradni.

Tak się zastanawiam jak Wam można pomóc?

Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa. Większość z nas, normalnych dziewczyn, nie ma niewiadomo jakich wymagań co do partnera: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia. Z powierzchownych rzeczy wystarczy zadbany facet, z pasją i jakimiś planami na życie, najlepiej zdrowy i bez nałogów :) Niby tylko tyle, a aż tyle.

Jutro mamy dzień kobiet, będziecie mieli szansę zrobić coś miłego dla napotkanych kobiet, może warto dać sobie szanse na bycie przyjaznym gościem i zaprezentować się z dobrej strony.

Jak macie pytania śmiało piszcie, chętnie pomogę, pogadam.

Xoxo
  • 118
chcemy miłości, szacunku i zrozumienia. Z powierzchownych rzeczy wystarczy zadbany facet, z pasją i jakimiś planami na życie, najlepiej zdrowy i bez nałogów :) Niby tylko tyle, a aż tyle.


@Tereskaxoxo: yhm, ta ta wmawiaj sobie ogarnij jak działa twoja podświadomość i na ile cię kontroluje lepiej
Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa.


@Tereskaxoxo: aha, dlatego jest nam prościej? haha

. Większość z nas, normalnych dziewczyn, nie ma niewiadomo jakich wymagań co do partnera: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia.


@Tereskaxoxo: taa, takie bajki to po 30 wciskacie jak macie 2 bomble na głowie

chyba nie za bardzo orientujesz się
: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia.


@Tereskaxoxo: a jak już to dostaniecie to co dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedługo bliżej mi będzie do 40 lat niż 30, jakieś doświadczenie mam. i nigdy nie poznałem kobiety która szukała by miłości, szacunku czy zrozumienia. owszem na początku i tego szukają ale jak już to dostaną to chcą czego innego.
Tylko pieniądze i seks się liczą nic więcej. Zawsze
Mi z mojej kobiecej perspektywy zawsze się wydawało, że w relacjach damsko-męskich jest Wam dużo prościej, bo to teoretycznie od Was powinna wychodzić inicjatywa.


@Tereskaxoxo: Ten sam tekst usłyszałem od ciotek mających po 65-70 lat. Chłopy mają łatwiej bo mogą podrywać xD. Przedstawie Ci tą samą analogię co im - Jak szukasz pracy to wolałabyś sama szukać pracy, chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, starać się po to żeby usłyszeć, że dziękujemy za
Większość z nas, normalnych dziewczyn, nie ma niewiadomo jakich wymagań co do partnera: chcemy miłości, szacunku i zrozumienia. Z powierzchownych rzeczy wystarczy zadbany facet, z pasją i jakimiś planami na życie, najlepiej zdrowy i bez nałogów :) Niby tylko tyle, a aż tyle.


@Tereskaxoxo: krew zalewa jak czyta człowiek takie słowa - jakoś 32 lata chodzę po tej planecie i moje doświadczenie życiowe jest totalnie rozbieżne z takim podejściem, jak miałem
Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że facet powinien być tylko trochę ładniejszy od diabła?


@Tereskaxoxo: to powiedzenie funkcjonowało w społeczeństwie naszych rodziców czy nawet dziadków - a ma się nijak do dzisiejszych standardów wykreowanych przez insta, gdzie jest facet ATRAKCYJNY jest wysoki, umięśniony, dobrze ubrany a detale odnoszą się do koloru włosów czy oczu i tego czy bardziej lubi auta czy gotować (to są te sławetne "różne typy urody" xd)
krew zalewa jak czyta człowiek takie słowa - jakoś 32 lata chodzę po tej planecie i moje doświadczenie życiowe jest totalnie rozbieżne z takim podejściem, jak miałem 19 lat to też tak sobie myślałem a życie to szybko zweryfikowało


@Dietetyq: przykro mi że masz takie doświadczenia, serio. Ja chodzę po tej planecie niewiele więcej, bo 40 lat i w moim otoczeniu wszyscy mają fajne i normalne związki z #!$%@?ącymi kobietami. Tylko
takiej normalnej to trzeba było szukać jak się miało po te 19 lub max 20-parę lat i oboje gówno mieliście i gówno mogliście.


@klaun-szyderca: cieszę się, iż jako nieliczny który jesteś w innej sytuacji rozumiesz z czym się inne osoby mierzą - tak samo jak ja rozumiem, że osoby młodsze o 10 lat tj. mające 18-23 teraz mają jeszcze gorzej bo pandemia i jeszcze większe uzależnienie od telefonu swoje zrobiło
Jutro mamy dzień kobiet, będziecie mieli szansę zrobić coś miłego dla napotkanych kobiet, może warto dać sobie szanse na bycie przyjaznym gościem i zaprezentować się z dobrej strony.


@Tereskaxoxo: Będę grał w grę a nie będę miły dla kobiet bo tak chce tego różowa xddd.