Wpis z mikrobloga

To byloby epickie! Mało tego jemu wystarczy sypnąć z 20 tysięcy i uszatek by zwariował.

Kaniowski: Na samym starcie chciałbym przywitać nasz nowy nabytek, a mianowicie... Mateusz "Tiger Bonzo" Kupiec! Zróbcie dla niego hałas!
Uuuuuuuuuaaaaaa
Kaniowski: Dziękuję. A teraz Mateusz powiedz nam jak się czujesz wśród nas i jak się tutaj znalazłeś?
Tiger: Witam witam sejsony Tajger 2024, akat zadzwonili do mnie tego typu i jestem, bo trzeba iść do przodu a nie do tyłu tego typu.
Kaniowski: No dobrze, a masz jakiegoś rywala na oku? Ktoś kto Cię od dłuższego czasu prowokuje, bądź jest osoba z którą masz niewyjaśniosne sprawy?
Tiger: Łobaben! Akat jest taki jeden z miasta Uć, się fafluni do mnie, on coś tam ten ja do niego idź wyperdalaj.
Kaniowski: Mówisz o Wuwunio?
Tiger: Wuwunio z dupy wyjęty tego typu.
Kaniowski: Ok, zatem mamy pierwszego, mocnego kandydata na oponenta dla Mateusza drodzy Państwo! Życzę nam i wam żeby do tej walki doszło.
Mateusz jeszcze jedno pytanie. Naprawdę myślisz że dasz radę wyższemu od Ciebie Marcinowi?
Tiger: Pffhahaha śmiać mi sie chce (śmiech przez łzy), wuwnio z pashal to pijak zasrany, a ja nie pije tego typu. Już jestem górą a on dołem tego typu.
Kaniowski: Rozumiem i dziękuje za odpowiedź.
Tiger: Benc!

#famemma #cloutmma #wuwunio #palhajs #tiger #bonzo
  • 3
  • Odpowiedz