Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Ewa Swoboda usiadła mi swoim dużym, polskim, umięsnionym przez wieloletnie treningi dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak wraca do domu po ciężkim dniu zmagań na treningu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo musiała użerać się z przeciwniczkami i polskimi działaczami, i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wiechrznie, zostając w samej koronkowej bieliźnie, ciasno opinającej jej gładkie umięśnione ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi z krwistoczerwonymi paznokciami głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada swoim pięknym dużym zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to wprzód, to w tył. Tymczasem mój mały stoi już na baczności czekając na rozkaz pięknej biegaczki...
  • 5
@bArrek Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada swoim pięknym dużym zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie

Tldr: Kukurydza w nosie