Wpis z mikrobloga

Chyba nie ogarnę tego BFa xD gdzie bym nie był to albo mi ktoś wbiega od pleców, albo ktoś z połowy mapy wali heada. Tymczasem przeciwnik stoi sobie na środku elegancko i #!$%@? do wszystkich i nikt go nie może zabić
#battlefield
  • 7
@xPekka: no to normalne w sumie, jak ci nie idzie na piechote sproboj pojezdzic czolgiem/transporterem, albo wsiadz komus na dzialko do wozu i ochraniaj zeby piechota sie nie zblizala, albo bierz strzykawke w rece i reanimuj ew. bierz medyka bo ma apteczke wiec czesto to ratuje dupe bo sie szybko mozna uleczyc.

  • 1
@turbine: a kierowcy czołgów to mnie #!$%@?ą xD ustawiają się przodem do celu i tylko 1 działko ma widoczność na przeciwników, a ja się mogę patrzeć na ścianę budynku
@xPekka:
Mam to samo. 90 godzin i #!$%@? dalej nie widzę przeciwników. Jak widzę, to odrzut robi tak, że trafie 2-3 pociski i ginę. Wszystko mnie zabija, a ja nie mogę nikogo zabić.
Gram i gram licząc, że będę w końcu lepszy, ale jedyne co mi wychodzi żeby jakieś punkty mieć to kitranie się w kątach żeby przejąć punkt i rzucanie ammo o ile mi nie uciekną XDDD