Wpis z mikrobloga

Ondsel i FreeCAD - konfiguracja programu do pracy - zmiana ustawień | poradnik | tutorial

Luźny film przedstawiający konfigurację środowiska do pracy w programach FreeCAD oraz Ondsel.

Uwaga: Film przedstawia luźne nagranie z poruszania się po podstawowych ustawieniach dostępnych w preferencjach obu programów (do głównych ustawień w opisie pod filmem zawarłem spis treści). Omówiłem te ustawienia, których działanie znam. Pozostaje jeszcze wiele ustawień, których działania do tej pory nie udało mi się sprawdzić czy przetestować.

Kilka ustawień, których zmian nie udało się zaobserwować, wymagały ponownego uruchomienia programu.

Finalnie te ustawienia, które zmieniłem w tym materiale pozostawiłem w niezmienionej postaci.

Zapraszam: (388) Ondsel i FreeCAD - konfiguracja programu do pracy - zmiana ustawień | poradnik | tutorial

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #freecad #ondsel #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #druk3d #technologia
InzynierProgramista - Ondsel i FreeCAD - konfiguracja programu do pracy - zmiana usta...

źródło: v388m

Pobierz