Wpis z mikrobloga

@szogu3 kiedyś w tym siedziałem i się tym bardzo interesowałem ale teraz to już raczej nie ma sensu.
Po pierwsze McDonald's w wielu krajach odszedł od zabawek plastikowych.
Po drugie nawet jak kiedyś było gdzie sprawdzać to się okazywało że nagle z jakiegoś powodu w niektórych krajach było coś innego.
Teoretycznie mamy to samo co w Czechach przynajmniej od jakiegoś tam czasu.
Po prostu trzeba co te dwa czy trzy tygodnie bo
  • Odpowiedz
  • 0
@OpanowacBajzelCzas: hej, dzięki Mirku! Popatrzyłem trochę, ale niestety Czesi nie chwalą się aktualnymi zabawkami w ogóle (tak przy okazji ich strona wygląda na przestarzałą względem naszej, Poska gurom).

A co do zabawek, widzę trend wplatania coraz większej ilości papieru czy kartonu do zestawów, jednak u nas wciąż plastik widać. Chwilę temu były zabawki Sonica, obrzydliwe, łączące plastikową deskorolkę z papierową postacią. Podobnie było w ostatnich setach z Pokemonami. Ahh oby wróciły
  • Odpowiedz
@szogu3 jak ostatnio parę razy sprawdzałem promocje to Czesi mieli to samo co mieliśmy później.
Co do zabawek to w zasadzie nie ma że te są lepsze czy te gorsze mówię oczywiście o plastikach bo po prostu zależy kto jakich bohaterów lubi i tym podobne.
Te papierowe zabawki wbrew pozorom też mają wzięcie bo to zależy też co to jest dokładnie.
Czy takie którymi można się bawić czy takie że złożysz raz
  • Odpowiedz