Wpis z mikrobloga

Zaczyna mi sie bezterminówka w upc. Mam 1gb, pakiet max + sportowe i multiroom. Na bezterminówce płace za to teraz 164 z groszami. Wiem że nie jest to świetna oferta, ale negocjacje nowej = przejscie pod PLAY czego cholernie nie chce. W netii wyrobiłbym się w 100zł + wysyłanie mają 6 razy większe niz UPC (pracuje w IT, nie moge sobie pozwolic na awarie, rozlaczenia vpnów, a i z wysylania bede mial realne korzysci). Moje pytanie, czy jest możliwość teoretycznie przejść po starych kablach najlepiej łącząc to już na klatce schodowej? Niestety, mieszkanie po remoncie, a trójnik zamurowany w przedpokoju.

#upc #netia #internet #play
  • 3
@acid1988: nie, bo jeśli masz netie z 6x większym uploadem to znaczy że nie idzie po koncentryku tylko po światłowodzie do mieszkania. Ale jeśli tak to zakładany światłowód jest zwykle niewidoczny więc może dasz radę to ograć żeby nie było dużych szkód
  • 0
@superglacial: Tak, koncentryk na trójnik - 1 wyjscie na MR i 2 gdzie jest głowny tv + router. Jak rozumiem to przy swiatlowodzie ida 2 kable do mieszkania swiatłowód + koncentryk (TV)? Z św akurat bym problemu nie miał, bo pokój z routerem jest tuż przy sieni, poszłoby nawet ta samą dziurą co głowny koncentryk doprowadzajacy do mieszkania. Chodzi najbardziej o ten trójnik zamurowany, ale skoro jeszcze tego nie napisałeś, zakładam