Wpis z mikrobloga

polaczona z szarym chodnikiem, szarymi schodami i szarymi barierkami


@harrame: jeśli dla ciebie ten szpetny syf jest lepiej wyglądający niż dobry stonowany neutralny kolor to raczej ty jesteś problemem, a nie normalni ludzie...
@Lolenson1888: gdyby nie to graffiti to jedyny „wesoły” kolor na tym zdjęciu to żółty. Reszta to odcienie szarości. Jestem za kolorowaniem świata i życia (może nie do końca w ten sposób) ale tu mi nie przeszkadza za bardzo. polactwo woli szarówe XD typowe polackie myślenie. Ma być szaro, zimno, przygnębiająco rozumiesz? Tu jest polska! Nie ma śmiacia się!
  • 0
@Lolenson1888: generalnie grafitti to chyba element kultury "hip-hop" jeśli się nie mylę i nie mam nic, zupełnie nic przeciwko grafitti jeśli coś przedstawiają.
Przecież mogli się dogadać nawet z władzami miasta , zrobić legalnie ładny rysunek tramwaju, pociągu, cokolwiek.
Przyjemniej by się wychodzilo na peron i patrzyło na coś kolorowego i ładnego zamiast betonozy ale... No serio, #!$%@?ć jakiś podpis i potem płakać że grafficiarzy nie lubią ?
Mega słabe z
Nie, nie cieszyłbym się bo widzę różnicę


@To_ja_moze_pozamiatam: Różnica jest taka, że kleks z farby nie śmierdzi, ale estetycznie to podobne. Przyznaje, że ta ściana mogła być bardziej kolorowa, ale coś takiego w formie losowych liter, które wyblakną zaraz na słońcu to mi przypomina menela w pociągu i twierdzenie, że dzięki niemu dzień nabiera kolorytu ze względu na odczucia zapachowe. I nie sprowadzam tego do absurdu, bo takie mam odczucie oglądając
@harrame @To_ja_moze_pozamiatam
"Wole normalne, kolorowe graffiti, nie jakims gownem typu "legia to stara coorva", czy "kowalski konfident", niz szara sciane polaczona z szarym chodnikiem, szarymi schodami i szarymi barierkami xD
U mnie w miescie sporo tego jest, normalnie grafficiarze maja zgode, i wyglada to dobrze, a nie ze w zime chcesz sie powiesic jak widzisz wszedzie tylko i wylacznie szarosc xD "

No najlepiej nasrać wszędzie losowymi kolorami i wtedy będzie pięknie.
  • 0
ale się uniosłeś, smiechlem nawet, chyba dam plusika :)

@Pan_Slon: Tak tak, tak sobie to tłumacz dziewczynko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak już jesteśmy przy temacie to mówisz tak:

widzisz gości bez ręki/rąk widzisz złodzieja/graficiarza a to wyjątkowy walor wychowawczy i edukacyjny

ucinanie rąk złodziejowi


Czyli deklarujesz, że jak twój bękart podprowadzi batonika ze sklepu to #!$%@? mu rękę przy samej dupie? W końcu to wyjątkowy
Akko - > ale się uniosłeś, smiechlem nawet, chyba dam plusika :)
@Pan_Slon: Tak tak, ...

źródło: Smiling-Mask-Crying-Man-meme-7

Pobierz
Niech miasto zrobi graffiti jam na tych scianach, writerzy zrobia sobie fajne wrzuty na legalu, bedzie kolorowo i kazdy zadowolony.