Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@StdPtr: dzień dobry, profesor memologii stosowanej. Zawarty na obrazku brodacz to tak zwany "Yes chad" i zadebiutował on w internecie pod koniec 2019 roku. Nie ma nic niezwykłego w pamiętaniu czasów sprzed czterech lat.
  • Odpowiedz
Trudna do przełknięcia piguła: To dzięki Połaciowi mieliśmy to co najlepsze było w bombie (monologi itp). Sam walaszek daje #!$%@? animacje, #!$%@? żarty o pierdzeniu i reklamy.

Popatrz na blok ekipę teraz i na lufę. To by się stało, tylko bombie, gdyby grubas nie stracił praw.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi

Bo znasz tylko tych debili z zawodówki pewnie.

No to w takim razie twoją inteligencję można zakwestionować, bo ja znam kilka osób o dość wysokim statusie i jakoś czasmi potrafią żartem z bomby zaskoczyć.

Edit: Właśnie zauważyłem że dla ciebie siatkówka to niszowy sport,więc najlepiej by była jak byś się w ogole o inteligencji nie wypowiadał.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE ty oceniasz inteligencję po tym jaki ktoś lubi sport??? xD tak, siatkówka to niszowy sport uprawianyw 20 państwach świata, w tym 15 profesjonalnie. Jak to ma świadczyć o mojej inteligencji to pozostaje się tylko uśmiechnąć. Ja nie mam nic do ludzi z zawodówki btw, niech każdy oglada co lubi i co chce, ja nikomu nie zabraniam, ale robienie z bajki z wulgaryzmami jakiejś wyższej sztuki tylko dla wybitnych, jest niepoważne. He
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE i chce tylko zaznaczyc, że udzielasz się na szurskich znaleziskach. Właśnie taki obraz typowego fana kapitana bomby. Pewnie głosujesz na konfe, nienawidzisz ukraincow, lewactwa, gejow, aborcji, czarnych itd. Zaluje ze wczesniej tego nie sprawdzilem, oszczedxilbym sobie zachodu, ale przynajmniej mam przekonanie, ze wlasnie tacy ludzie jak ty, xzyli najprosciej mowiac debile, ogladaja kapitana bombe.
  • Odpowiedz