Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Studiuje ktoś z mirasów na #amw Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunku nawigacja na studiach wojskowych? Ciężko jest się dostać, czy raczej przyjmują każdego, a potem robią odsiew na poszczególnych przedmiotach? Duży beton na uczelni?

#studia #gdynia #amw #wojsko #beton #oficer #wojsko #pracanamorzu #marynarz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
@will_nelson: wzrost idealny do wojska to około 185, a od 190+ czasem już lepiej 170
wszystko jest przystosowane dla mniejszych i trudniej cię trafić ;)
ale nie jest to (CHYBA) w MW definitywne możesz napisać do nich pewnie powiedzą że nie, ale jak jest nie wiem - wiem że ludzie którzy się dostali gdzie indziej, tam odpadli przez wzrost podobno
2) służby na okrętach wojennych i innych jednostkach pływających Marynarki Wojennej:

a) niekaralność sądowa za przestępstwo umyślne,

b) wzrost od 165 cm do 185 cm,

c) umiejętność pływania,

d) zdolność do służby na okrętach wojennych i innych jednostkach pływających Marynarki Wojennej stwierdzona w orzeczeniu właściwej wojskowej komisji lekarskiej;

@sprawdzajacy Faktycznie, lekka #!$%@?, a nie ma żadnych wyjątków od reguły?
@sprawdzajacy: Napisane, zobaczymy co odpowiedzą. Luz nie oczekuje żadnej pomocy, po prostu dam znać dla potomnych, jakby ktoś miał kiedyś przeczytać ten wątek. #!$%@? ludzie coraz więksi, mogliby zwiększyć te widełki hehe. Nie wydaje mi się, żeby na mostku nawigacyjnym było jakoś mega mało miejsca.