Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: przecież bitcoin po ETFie jest bezpieczniejszy niż wszystkie spółki gpw razem wzięte

BTC mega korekta: -8%
Giełda: -36%

Beka z banana :D

Dobra już nie cisne z giełdy :) u Was 10% zysku to już guru inwestowania. U nas 10% to robi pół debil podczas snu :D
  • Odpowiedz
przecież bitcoin po ETFie jest bezpieczniejszy niż wszystkie spółki gpw razem wzięte


@Polska2080: ale ja to wiem - dla mnie #dogecoin jest bezpieczniejszą inwestycją niż większość gównospółek z GPW, które mogą zwinąć się z giełdy z dnia na dzień i zostaje się z niczym.
  • Odpowiedz
wygugluj sobie słowo cherrypicking


@elementarz1: wiesz, my tutaj dużo zarabiamy na tagu #kryptowaluty więc jest dużo śmiechu i żartów, wiadomo że cherrypicking, trochę na śmiechy to napisałem Wy na tagu #gielda chyba macie wieczny kij w doopie bo zarabiacie grosze ;)

no własnie ty jesteś debilem


@elementarz1: wiesz, w takim tonie to sobie rozmawiaj w domu rodzinnym jak tak jesteś nauczony ale nie do mnie.

@wiktorek_pl: nie użyłem tagu
  • Odpowiedz
@Polska2080: przegladam #kryptowaluty codziennie od kilku lat ale za to twoje posty widze dopiero od tygodnia, wygląda na to że jesteś dzieckiem hossy ktore widzi pierwszy raz zielone kolorki i twoja podnieta ktora tu wylewasz jest tylko tego dowodem, szanuj giełdę i szanuj innych ludzi bo pycha kroczy przed upadkiem i ludzie z takim podejsciem jak ty najczesciej tracą, a czyta się takich z odruchami wymiotnymi

w takim tonie to sobie
  • Odpowiedz
czyta się takich z odruchami wymiotnymi


@elementarz1: idz do lekarza, to może być coś poważnego

musisz sobie zdać jak najszybciej sprawe z tego że nie jesteś nikim wyjątkowym, a tak naprawdę jesteś nikim


@elementarz1: mam inne zdanie na ten temat a ciebie o twoje nie pytałem

wygląda na to że jesteś dzieckiem hossy


@elementarz1: a ty najwyrazniej dziadem z giełdy

odczep się ode mnie i kup sobie jakieś kghm
  • Odpowiedz