Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Idę w tym miesiącu na ślub, na którym jestem świadkiem w urzędzie. Po ślubie nie ma żadnej imprezy, więc jest to bezkosztowe przedsięwzięcie. Dawać jakiś prezent parze? Jeśli tak, to jaki/ile? Słabo stoję finansowo i nie znam nawet tej żony, stąd pytanie...

#pytanie #slub #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chyba wypada bo ja nawet od znajomych którzy nie byli zaproszeni dostawałem jakieś drobne rzeczy, a ty jesteś świadkiem. Jak nic nie wymyślisz to storczyk w doniczce był najmniej niepodobającym mi się prezentem ślubnym, reszta rzeczy poszła na wydanie lub na prezenty ślubne dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz też taki komplet książek jak jesteście bliżej, ale trochę dziwna sytuacja że świadek nie zna przyszłej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Różni znajomi byli w podobnej sytuacji, ale nie dawali żadnych prezentów, może oprócz kwiatów i jakiejś ładnej kartki z życzeniami. Akurat mam w obserwowanych na allegro babeczkę która tworzy piękne kartki okolicznościowe.
https://allegro.pl/oferta/kartka-handmade-w-kopercie-na-slub-wesele-urodziny-emeryture-rocznice-14987892592
Moim zdaniem dziwne by było gdybyś wyskoczył z pieniędzmi, czy jakimś większym prezentem. Takie rzeczy się daje na weselach. Książki na temat obsługi kogokolwiek nie są na miejscu :D Ogólne, to dziwni trochę ludzie. Bo po nawet,
  • Odpowiedz
Byłem zaproszony na sam ślub do znajomego ze szkoły. Potem było przyjęcie, ale dla najbliższych, ja nie byłem proszony. Dałem wino, najtańsze. Żona to tam mniejsza o to, czy znasz czy nie znasz, ten kolega to taki bliski czy nie? Jak bliski to bym coś wyszperał do koperty, jak tylko taki se, to wino wystarczy.
  • Odpowiedz