Wpis z mikrobloga

Ciekawostka na dziś.
Jeżeli valve nie przedłuży tego wieloletniego trade bana które miało to konto, to dziś o 19:41 skończy się ban na tym koncie które posiada 68 kapsuł z Katowic 2014 i ponad 20 Naklejek z Kato 14(w tym Titan Holo) Założę się że gość siedzi w pokoju wypełnionym zegarkami i odlicza każdą milisekundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=CnhmQVg5kxE

#csgo #cs2
sk911 - Ciekawostka na dziś.
Jeżeli valve nie przedłuży tego wieloletniego trade bana...
  • 7
  • 1
@KjatanSveisson: Myślę że lekko z 2mln$, same kapsuły to 25-27k$ od sztuki a titan holo na ten moment 60k$.
Mam nadzieję że chłop wie co robi i nie rzuci tego na raz na rynek bo cena ładnie wtedy poleci, a ja na jego miejscu to może sprzedałbym jedna kapsule a resztę trzymał.
@sk911: nie będzie żadnego unbana.trade bany nie są zdejmowane i nigdy nie były (oprócz oczywiście false positive) były również sytuacje gdzie właśnie steam support informował że ban zniknie x.x.xxxx po czym nie znikał. Nie zapomnijmy również o fakcie że konto zostało sprzedane co jest wiedzą publiczną a steam nie pozwala na handlowanie kontami i kiedy się dowiadują, jak najbardziej blokują takie konta. Tu był temat rozdmuchany nadzieją że ktoś kupi te