Wpis z mikrobloga

@Aokx ja głosowałem również. Do senatu, na W. Koniecznego, i na Leszczynę do sejmu (ale ona jest akurat z PO). Oboje są rodowitymi Częstochowianami tak jak ja, oboje objęli stanowiska w Ministerstwie Zdrowia, czyli mojej branży. I mogę Ci powiedzieć że jako osoba o lewicowych poglądach wyobraź sobie nie popieram wszystkich postulatów czy kandydatów Lewicy. A Panią Żukowską uważam za szkodliwą dla wizerunku lewej strony, bo zamiast skupiać się na tematach na
@Aokx: Nie znam faceta, który przyznał się na głosowanie na tą partię a i kobiet, które przyznają, że głosowały jest bardzo mało. Prawdopodobnie ich ostatnia kadencja.
@Aokx: no ja znam taką osobę, która przy 15 października głosowała na miejscowego radnego lewicy, którego zna i dobrze ocenia (do Sejmu nie wszedł), bo dodatkowo stwierdziła, że prędzej to Lewica może mieć problem z progiem, a nie Hołownia jak wszyscy wieszczyli, a PiS koniecznie należy odsunąć od władzy
@Aokx: Julki, i to nawet nie są heheszki. Z drugiej ręki wiem, że na pewnym kierunku ścisłym ale mocno sfeminizowanym UŁ na pytanie o wybory padały właściwie tylko dwie odpowiedzi: nie głosowałam albo Lewica.
Pocieszające jest to, że część z nich nie głosowała właśnie dlatego, że nie miały na kogo a więc to co proponuje Lewica to jednak zbyt wiele.
@Aokx: Mimo, że nie głosowałem na Lewicę/Razem to warto by tu nadmienić że ta partia, podobnie jak wiele współczesnych partii o lewicowych poglądach nie chce wprowadzić komunizmu w tym wydaniu w którym miało to miejsce przed '89.
Światopoglądowe spektrum jest dużo szerzsze niż kapitalizm i komunizm, nie ma prostego dualizmu.