Wpis z mikrobloga

Skoro nieruchomości tylko rosną, to mam super pomysł - zbudujmy gdzieś osiedle kurników deweloperskich, bez dojazdu, bez dróg, bez usług, bez prądu i wody, przede wszystkim bez mieszkańców, po prostu same nieruchomości. Każdy kupuje po jednej i tylko liczy zysk, cały dzień leżymy i patrzymy o ile % więcej warte jest nasze betonowe złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 5
  • Odpowiedz
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Takie strefy powstają przecież w całej Polsce. W Łodzi coś takiego buduje Boniek i ostatnio zapraszał do kupowania. Przykładem może też być Jagodno we Wrocławiu, chociaż są pewne modyfikacje, tj. ludzie tam mieszkają i mają wodę oraz prąd.
  • Odpowiedz
@mickpl: w sumie to coś takiego Midel robił kupił ziemię - kilka hektarów 10-20 km od perły inwestycyjnej tz. Łodzi i dzielił to na mikro działeczki pod domki pośrodku niczego, dziwne że dostał na to zgodę, jedne z pierwszych filmów jego
  • Odpowiedz
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: ja bym poszedł dalej i postawił takie mieszkania inwestycyjne w wirtualnej rzeczywistości np w metaverse. Kupujesz i patrzyjsz jak rosną to the moon jak bitcoin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto wie, byc może sztuczna inteligencja będzie tam mieszkać i płacić mi za wynajem w DOGE
  • Odpowiedz