Wpis z mikrobloga

@anonimowy_programista: To pokazuje też, że w uczeniu maszynowym możesz nawet podać algorytm, ale jak nie masz możliwości a) odpowiedniej ilości danych, b) mocy obliczeniowych uczenia/przeuczenia modelu to możesz sobie tylko poteoretyzować.
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: Z tego co pamiętam to Elon oraz Andrej Karpathy mówili o tym, że tesla będzie end to end dawno przed 2020 rokiem. Przynajmniej gdzieś wspominali o takiej możliwości. Po za tym co wy widzicie w Lexie Fridmanie. Gościu ma tak melancholijny głos, że mam ochotę zrobić harakiri jak słucham wywiadu dłuższego niż 10 minut. A uwielbiam oglądać techniczne wywiady i debaty. Głos się powinno akcentować. Jak tego nie robisz nie
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: Cóż, to jest tylko i aż moja opinia. I lekcji mu nie dałem, w ogóle uważam, że nie nadaje się do prowadzenia wywiadów. I nie tylko ja tak uważam, bo sprawdziłem teraz na reddicie i jest pełno podobnych opinii (pierwsze z brzegu https://www.reddit.com/r/DecodingTheGurus/comments/155nday/whats_your_opinion_on_lex_friedman/ ). Na następny raz będę dodawał disclaimer <opinia>, żeby wykopki mogli poprawnie zaszufladkować wypowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz