Wpis z mikrobloga

słyszeliście że pojawiły się pewne nowe dane mogące pomóc ustalić miejsce w którym rozbił się #mh370 ?
chodzi o dane z WSPR: https://www.mh370search.com/2024/02/15/wspr-aircraft-tracking/

pomóżcie wykopać fajny materiał na główną (nie mój): https://wykop.pl/link/7395339/historia-zaginionego-lotu-mh370-oraz-nowe-poszlaki-zwiazane-z-lokalizacja-wraku

The WSPR search area is partly covered by the UWA drift analysis crash location area.

The WSPR search area was not covered by the OI area previously searched.

The WSPR search area is a circle with a 30 km radius centred on 29.128°S 99.934°E at a depth of 3,750 m.


#samoloty #lotnictwo #aircraftboners #katastrofy #ciekawostki #krotkofalarstwo #technologia
murison - słyszeliście że pojawiły się pewne nowe dane mogące pomóc ustalić miejsce w...

źródło: 076be1a464be9410998210c775ec709df97a4f3fcd4b1148c70208d1ac474a57

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 17
@NieWiemWiecSieWypowiem: nie wiem do czego pijesz - ale w znalezisku które podlinkowałem nie ma ani grama o ufo, i wojskowych tajemnicach czy innych teorii spiskowych. polecam obejrzeć - choć trwa prawie godzine (jak umiesz w lengłydża to se daj x1,25). IMHO to jest najlepsze co w tym temacie się wyszło - "dokument" netflixa nie ma podjazdu nawet
  • Odpowiedz
  • 155
@NieWiemWiecSieWypowiem: akurat to jest bardzo nietypowa katastrofa: samolot zniknął z radarów, transponder wyłączony, pojawił się na jednym z systemów w miejscu w którym absolutnie nie powinno go być. Wiele rodzin chce się dowiedzieć i poznać prawdę, co się stało z ich bliskimi.
Nie była to usterka, nie była to kolizja z innym samolotem, nie było to zestrzelenie, porwanie raczej też nie, przynajmniej nie tradycyjne. Zniknął w Oceanie Indyjskim i tyle. To
  • Odpowiedz
@v-tec tj poziom wiedzy na 3 dni po katastrofie, teraz juz wiele rzeczy jest faktem, znana jest niemal dokladna trasa az do ostatniego odcinka przed nurkowaniem. Co do rzadkosci w lotnictwie, to powiedz mi ktory przypadek suicidie mission pilota nie byl rzadkoscia?
  • Odpowiedz
porwanie raczej też nie


@v-tec: przecież obecne analizy wskazują na celowe działania pilota więc jakby nie patrzeć jest to porwanie

  • Odpowiedz
  • 13
@v-tec akurat rozszerzone samobójstwo z udziałem samolotu nie jest aż tak nietypowe, trochę odcinków katastrof w przestworzach oglądałem i na szybko mogę wymienić 3 albo 4 (germanwings, 2 razy w Afryce, koleś co młotkiem zatłukł pilotów i rozbił samolot chyba w USA, egipski pilot pasażerski (egipt twierdzi że to awaria ale wszystko wskazywało na celowe rozbicie) chyba jakiś japończyk itd.) więc nic tu nowego, zrobił to po prostu dobrze i nikt ich
  • Odpowiedz
@jpkfakeacc: tak tak, oczywiście. I dlatego szukali go w innym miejscu, niż spadł.

@lerlaone nie wiem o którym filmie mówisz, jakiś długi amatorski dokument widziałem. Skłaniam się ku teorii w nim przedstawionej, tj. porwanie samolotu przez pilota i samobójstwo rozszerzone.
  • Odpowiedz
@v-tec: Szukali go w miejscu gdzie uważali, że mógł spaść posiadające dane, które posiadali. Pojawiają się nowe dane, to wtedy aktualizujesz swoje przypuszczenia. Rozumiem, że podejście w oparciu o dane oraz podejmowanie decyzji w oparciu o niepełne informacje jest dla Ciebie abstrakcją?
  • Odpowiedz