Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Obejrzałem cały poprzedni tydzien hurtem i myślę, że:

- Antoine to gość bardzo bojący się zaangażowania i tego, że "poryw serca" zmasakruje jego image "zimnego drania". Mam wrażenie, że gość jest w istocie dość wrażliwy tylko udaje macho

- ProgramistaJAVA15k z kolei chce koniecznie zabłysnąć, ma gadane (poza przypadkami cringowego słowotoku) i pewnie predyspozycje, by soczyście odszczeknąć czepiającym, ale nie ma jaj by to zrobić. W dodatku średnio orientuje sie w tym, co nie pływa po powierzchni, może sie wyrobi w trakcie (o ile go nie odstrzelą).

- MotoMoto albo był gnębiony w szkole, albo z powodu swoich potężnych kompleksów był gnębiącym. Gość rozpaczliwie poszukuje atencji bo niestety jego poczucie własnej wartości lezy i kwiczy, wbrew temu, co usiłuje pokazac swoimi chamskimi odzywkami i gnebieniem Daniela ("przynies kawke"). Boi sie mega odrzucenia, dlatego nie podbija do Orgasmusa, mimo, ze mu sie podoba.

- Wujas - cicha woda, ale to taki Richelieu - każdy, ale to każdy z nim gada (wliczają Antoine-a, MotoMoto, Micha) a ten słucha i sprytnie manipuluje. Do tego Agniecha zbiera informacje od panien i mamy obraz pary, która może sporo.

- Michał : tego to lubię po prostu. Gość jest bezkompromisowy, próbuje się dobrze bawić, nie wdaje sie w dramy itd. Jest surowy i teksty ma neandertalskie,ale mam wrażenie, że przynajmniej nikogo nie udaje.

- Daniel : bycie we friendzone to jego przeznaczenie. Tyle.

- Orgasmus : w sumie rozczarowanie, dziewczyna umie na pewno myśleć ale z jakiegoś powodu miota się od lewa (Daniel) do prawa (Antoine) zamiast uwierzyć w siebie. Lubi chyba badboyów i pewnie dlatego ją ciągnie do Antosia.

- Natalia: kurcze, królowa dram, kolejna, którą wszyscy muszą lubić, inaczej wpada w płacz. Kolejna królowa kompleksów.

- Lui : kolejna ogarnieta dziewczyna, która rozmienia sie na drobne latając z "badboy"em MotoMoto, który nie jest nią absolutnie zainteresowany. Osobiście jest mi aż żal na to patrzeć. Trochę nadwrażliwa i ze skłonnościami do dram, niepotzrebnie wdaje się w durne pyskówki, ale ma potencjał o ile się ogarnie i w siebie uwierzy.

- Jessie: trudno mi ją rozgryść, ewidentnie życiowo jest najbardziej doświadczona, wydaje sie być też dobrą obserwatorką i ma charakter. Wydaje się ukrywać swoje prawdziwe "ja" , zobaczymy co z tego wyjdzie, możliwe że (obok Agniechy) gracz pierwszej ligi.

- Agniecha: to konkretne ziółko, sprytna obserwatorka i data collector. Umie manipulować ludźmi pod płaszczykiem "dobrych intencji". Coś mi się w niej nie podoba i tyle
  • 5