Wpis z mikrobloga

Skoro są promocje to zastanawiam się nad zakupem jakiejś gry wyścigowej i proszę o pomoc w wyborze. Zastanawiam się nad EA WRC i Forza Horizon 4 edycja Ultimate.

W EA WRC pograłem jakiś czas, bo miałem dostęp w EA Play i bardzo mi się podoba. Nie ma żadnych zacięć, gra działą płynnie a na padzie jeździ się świetnie. Jedyne co mnie odrzuca to fakt, że może mi się dosyć szybko znudzić.

W Forzę nigdy nie grałem. Zastanawiam się nad Forzą 4 edycja Ultimate, bo chciałbym kupić od razu kompletny produkt. Czy edycja Ultimate zawiera wszystko?
Z racji, iż jest już Forza 5, to czy czwórka nie zostanie w najbliższym czasie zamknięta?

Porónując obie gry, która z nich jest w stanie dać mi więcej? Mam na myśli fun, różnorodność, długość grania, multiplayer itp.
#gry #pcmasterrace #forzahorizon4 #forzahorizon5
  • 9
  • Odpowiedz
@py15 mogę się mylić ale w FH4 nie ma już nowych eventów więc gra jest martwa. Po za tym nie rozumiem o co ci chodzi z tym kompletnym produktem.
  • Odpowiedz
@py15: FH4 - gra rzeczywiście jest po okresie rozwoju (FH5 też się pewnie będzie zwijać niedługo), ale jest daleka od martwych. Z tym, że to są zupełnie inne gry - WRC to jeden, pogłębiony typ jazdy, a FH5 to w miarę płytka rozrywka, bez ciśnienia na perfekcję.

Często piszę, że to gra w kolekcjonowanie samochodów, gdzie wyścigi to tylko dodatek, bo to oddaje charakter gry. Dostajesz od strzała bardzo dobre fury
  • Odpowiedz