Wpis z mikrobloga

@L3stko To jak już robisz fikołka i idziesz w absrud to może to rozszerzmy? Dlaczego pijanym osobom na rolkach, hulajnogach (czy dowolnym innym pojeździe napędzanym siłą własnych mięśni) też nie zaczniemy odbierać im tego sprzętu?

Nie wiem głuptasku, może dlatego, że pijana osoba na rowerze, nie stanowi takiego zagrożenia jak dla innych niż pijana osoba w samochodzie?

#l3stko #codziennykonfiarz

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #konfederacja #bekazlewactwa #motoryzacja #rower #neuropa
Kryspin013 - @L3stko To jak już robisz fikołka i idziesz w absrud to może to rozszerz...

źródło: Screenshot 2024-03-19 at 11-23-59 Tomek Grabarczyk zadał bardzo dobre i zasadne pytanie. Dlaczego nie są... (@L3stko)

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Kryspin013: mój ulubiony naczelny dzban wykopu, funkcjonariusz L3stko na posterunku, z codzienną dawką humoru do pośmiania się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rower, czy tam samochód, czy tam tir, czy pociąg lub samolot. Jeden pies, wszystko jedno i to samo. Idąc tą drogą należy też konfiskować nietrzeźwym niepełnosprawnym wózki inwalidzkie, to też przecież "pojazd dwu/cztero-kołowy" xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: mam prawo do jazdy pod wpływem! patrzcie śpiewak dostał udaru xD


@sylben: chciałbym coś więcej napisać, ale całe nagranie ucięte w dziwnym momencie w stylu szkoły l3stkova, a nie widziałem oryginału.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo nie jeździ się nimi regularnie po ulicy czy nawet drodze szybkiego ruchu. Nie brakuje filmików gdzie oelna rowerzystów łamie prawo. A jak na starsza kobietę wjedzie rozpędzony pijany na rowerze to tak samo może zabić.
  • Odpowiedz
@grubson234567: https://kmag.pl/article/sarkazm-i-ironia-sa-oznaka-inteligencji-dowodza-tego-badania-naukowe

Badania udowodniły, że w przeciwieństwie do dosłownej wypowiedzi, aby zrozumieć sarkazm, mózg musi napracować się o wiele bardziej. W interpretację sarkastycznej wypowiedzi zaangażowane jest więcej siły umysłowej. To dlatego, że do prawidłowego odebrania tej formy wyrazu należy zintegrować dosłowne znaczenie wypowiedzi z emocjonalną intencją nadawcy. Sarkazm, powszechnie uważany za niedojrzały i obraźliwy, jest więc tak naprawdę dowodem inteligencji i przenikliwości.


Sarkazm w internecie? Toż to nie ma sensu :)
  • Odpowiedz
  • 1
@grubson234567 Jeżdżąc rowerem po pijaku też jesteś zagrożeniem dla innych, mimo że mogłeś iść z buta.


@przemyslaw-maczka: idąc nawet nie po pijaku możesz stanowić zagrożenie przewracając się na kogoś, tylko, że skala zupełnie nie ta. Próg wejścia do zniszczenia lub pozbawienia kogoś życia kierując rowerem a samochodem są zupełnie inne.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Zgadza się, ale to nie zmienia samego faktu że możesz mimo wszystko taki wypadek spowodować nawet nie pośrednio, choćby zmusiłeś pojazd do manewru który dajmy na to spowodował uszczerbek na zdrowiu innym osobom. Mimo wszystko pijak na nogach jest mniej mobilny niż na rowerze :)

Próg wejścia do zniszczenia lub pozbawienia kogoś życia kierując rowerem a samochodem są zupełnie inne.


Tak samo jak rower vs poruszanie się na nogach :)
  • Odpowiedz