Wpis z mikrobloga

#wygryw

Opowiem wam dzisiaj super historię ziomeczki. Mój kumpel miał problem na firmie, popadl w długi. Żona go zostawiła i poszła w bajlando z jakimś typem. Między czasie przez rok zdołał się ogarnąć. Znalazł młodszą laskę o 10 lat od siebie. Firmę udało się odbudować. Natomiast żonkę kochaś wydymal i zostawił. Postanowiła więc wspaniałomyślnie wrócić do byłego męża. Jednak ten z wielką satysfakcją powiedział jej #!$%@? 😀 Opuściła go wtedy kiedy jej najbardziej potrzebował, natomiast chciała wrócić gdy chłop zdołał ogarnąć swoje życie na nowo. Wygrał chop życie , obraca młodą Julkę i pozbył się niewiernej świni.
  • 16
  • Odpowiedz
@ziomus13: taka była z niej żona, jak z koziej dupy trąba, skoro go zostawiła gdy tylko pojawił się problem z kasą. Tak to jest jak wiążesz się z kobietą która jest materialistką i ocenia cię do związku po tym co posiadasz czy ile zarabiasz.
Dobrze dla niego bo dowiedział się komu ufał. Gratki dla ziomka że udało mu się odbić, powrót "żony" typowy.
Może ta młodsza też go kiedyś zostawi ale
  • Odpowiedz
Jednak ten z wielką satysfakcją powiedział jej #!$%@? 😀 Opuściła go wtedy kiedy jej najbardziej potrzebował, natomiast chciała wrócić gdy chłop zdołał ogarnąć swoje życie na nowo. Wygrał chop życie , obraca młodą Julkę i pozbył się niewiernej świni.


@ziomus13: Czyli udało mu się Świniobranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678 dokładnie kryzys wszystko weryfikuje. Ja dla odmiany mam inne doswiadczenia. Dwa razy też byłem już na dnie. Mimo tego, moja żona mnie nie zostawiła i wspiera mnie cały czas. Mimo tego, że jej rodzina mówiła żeby mnie rzuciła w #!$%@?, nie zrobiła tego. Także też są spoko kobitki na tym świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz