Wpis z mikrobloga

Hej, jaki spalacz przy umiarkowanej aktywności + dieta naprawdę da efekt i przyśpieszy? ew. może warto coś pokombinować wejść w poł głodówki, chce skutecznie zrzucic tłuszcz, jakies pomysly które przetestowaliście? i tak wiem mniej zryj troche dziala ale sie ruszaj nie dziala bo wiecej silowny = czuej glod i wtedy nie da sie z dieta i to jest męka...
#spalacze #fitnessboners #fitness
  • 3
@Biesiadnik: cóż deficyt kaloryczny to jak to się mówi jedyne rozwiązanie na stratę tłuszczu. Z moich doświadczeń ruch przed śniadaniem i zwiększenie objętości posiłków bez wzrostu kaloryczności (unikanie tłuszczy i cukru więcej warzyw/owoców) jest skuteczne. Imo rynek spalaczy tłuszczu żeruje na chęci osób do straty masy.
@Fantastycznosc: cuda ludzie opowiadają co te spalacze nie potrafią i jakie efekty niesamowite dają, też mi się wydaje ze to naciagna ale myslalem zemoze ktos cos tu bral uzywal wie jak dziala i powie, tak to na mnie podzialalo
@Biesiadnik: myślę że istnieją specyfiki które trochę przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale przy tym zalewie "super działających" specyfików ciężko coś wybrać sensownego. Żeby utrzymać masę i tak potrzebne jest zmienienie diety na stałe by utrzymać wyniki.