Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: #!$%@?ąc od pana sportowca, który jawnie ignoruje wszystkie znaki na niebie i ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°) - tak z innej paki - tam brakuje przejazdów rowerowych i przejść dla pieszych czy ich po prostu nie widać na zdjeciach? Dziwnie jest umiejscowiony ten znak z trzeciego zdjęcia, zamiast na skrzyżowaniu, to przy łące - wkurza mnie takie niedbalstwo.
  • Odpowiedz
@ArchDelux: spoko jeszcze się ubrał w miarę, najbardziej #!$%@?ą #!$%@? ninja ubrane na czarno bez żadnej lampki, tylko jak jebnie w niego samochód to czarny strój akurat w sam raz do trumny. Albo wyprzedzanie na 3 bo on musi bo on cissnie i nawet człowieka może przejechać byle wyprzedzić. #!$%@? mnie to a sam jeżdżę rowerem
  • Odpowiedz
@rewasek1374: Największy problem na takich ścieżkach po wioskach to milion wyjazdów z posesji, gdzie jadąc po ścieżce każdy ma w ciebie #!$%@? i musisz uważać dosłownie co 10 metrów, żeby ci ktoś nie #!$%@?ł. I skrzyżowania z drogami jak widać na głównym zdjęciu z wpisu, zamiast być poprowadzone równolegle z główną drogą jak w cywilizowanych krajach, musisz robić wygibasy i slalomy zwalniając do zera. Po prostu dla własnego bezpieczeństwa o wiele
  • Odpowiedz
  • 1
@bzdecior przejścia i przejazdy pewnie bardziej w głębi prostopadłych ulic. Tak żeby zmieściło się auto przed linią STOP dopiero przejcie i przejazd.
  • Odpowiedz
  • 0
@rewasek1374 to ten nowiutki, nawet nie roczny asfalt wylany na tej wybudowanej od nowa ścieżce jest taki straszny, że Twoje porównanie ma mieć sens? Niesamowite. (,)
  • Odpowiedz
@Lardor: Jak będziesz prowadził samochód, to zerknij pod nogi - masz tam co najmniej dwa, a pewnie i trzy pedały, do tego co chwilę łapiesz za wystającą obok gałkę, a wszystko w ciasnej kabinie, żeby postronni nie widzieli. Wstyd.
  • Odpowiedz
@peposlaw:

jak jest ścieżka, a pedalarz jedzie ulicą, to zawsze mam potrzebę spryskania szyb XD


Brak słów na takie chamstwo (°°

Rozumiem, że przechodzących na czerwonym polewasz wodą? Że innych kierowców, jadących 60km/h w mieście wyprzedzasz i po chamsku hamujesz? Czy tylko szeryfujesz w stronę rowerzystów, z którymi nie masz bezpośrednio kontaktu i masz bezpieczną separację w postaci drzwi? Może warto
bzdecior - @peposlaw: 
  jak jest ścieżka, a pedalarz jedzie ulicą, to zawsze mam pot...

źródło: collage2

Pobierz
  • Odpowiedz
@bzdecior: robię tak tylko wtedy, kiedy po stronie rowerzysty jest porządna ścieżka rowerowa, nigdy gdy jest to ciąg rowerowo pieszy, jeżeli jest ścieżka po drugiej stronie ulicy, też nie reaguję, ścieżki powinny być po obu stronach drogi.
  • Odpowiedz
robię tak tylko wtedy,


@peposlaw: robisz tak tylko wtedy, bo ci nigdy jeszcze nikt nie przeleciał zapięciem rowerowym po przedniej szybie.
Na każdego takiego jurnego kozaka znajdzie się większy kozak, a chyba zdajesz sobie sprawę, że Polska to mały kraj i tego opryskanego rowerzystę zwyczajnie spotkasz na światłach.
Dostaniesz prztyczka w nos i może zrozumiesz coś, czego cię rodzice w domu nie nauczyli.
  • Odpowiedz