Wpis z mikrobloga

Kupiłem XBOX Series S oraz Game Pass próbowałem grać w Forza Horizon 5 oraz NFS HEAT i obydwie gry mają błędy.

Forza Horizon 5 - Jedna z pierwszych misji, mam zrobić zdjęcie posągowi w centrum burzy. Znalazłem posąg, gra mówi zeby wcisnąć strzałkę na padzie, aby zrobić zdjęcie wciskam i… nic. Gra nie reaguje, próbowałem wychodzić z gry, resetować xboxa i nic. Nie mogę skończyć misji.

NFS HEAT - Gra działa dobrze poza tym ze w ogóle nie słychać dialogów postaci. Zmieniałem ustawienia audio i zwiększyłem głośność dialogów na max, ale to nic nie dało. Gdy jest scenka postacie widać ze rozmawiają a ja słyszę muzykę i jakieś stłumione dźwięki w tle które mogą być dialogami.

Wszystkie gry na X są tak zbugowane?

#forzahorizon5 #nfs #xbox
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@przemax: Ogólne wrazenia z konsolu są super była tania działa dobrze no poza tymi dwiema grami które doprowadziły mnie wczoraj do szału. xD W Forza w ogóle nie mogę wyjść do menu gry, działa tylko menu XBOXA
  • Odpowiedz
@Stemitor: Zwykle nie ma wielu bugów, ale się zdążają, mnie często z wieśka 3 wywalało podczas ekranu ładowania, a w nowym dead space potrafiło załadować grę bez postaci i przeciwników xD (Po wczytaniu wszystko działało ok)
  • Odpowiedz