Wpis z mikrobloga

#diablo #diablo3 #diabloiii #d3 #gry #grypc #gryzespiderem

Widzę że moj poprzedni wpis wywolal coś czego się do końca nie spodziewałem. Wpadliśmy ze @sszpila na pomysł że zaśmieszkujemy, zrobimy fote dostawy dodatku do Diablo ktora dostalismy i wrzucimy z tekstem takim jak wrzucaja farmy likow na facebooku na których do wygrania najnowsze iPhony czy Samsungi. W koncu mirki takie wyedukowane, zawsze leja z tych profili, śmieją sie co za głąby to lajkują i w ogóle tylko przegrywy sie na to łapią. Specjalnie nawet napisałem że "nie posiadaja oryginalnej folii Blizarda" aby było czuć na kilometr że to takie śmieszkowanie. No ale jednak wypok zaskoczył mnie poraz kolejny i zobaczylem ze ludzie na prawde lykaja jak młode pelikany takie historie. Na prawde ktoś pomyślał ze 50 kopii Diablo zostanie rozdanych od tak? Domyślam się że teraz te same osoby napiszą tu "no co Ty, my też śmieszkowaliśmy" ale ile z nich tak na prawdę zaleje się w moment gorzkimi łzami? Co te mirki to ja nawet nie..

Ale spokojnie - juz jutro wrzuce na mirko kody steam co by wynagrodzić niektórym dzisiejszą akcje.

Zachecam do udzialu w konkursie @pankara
  • 28
  • Odpowiedz
od tak


wygoogluj

@SpiderFYM:

Niektórzy to robią dla śmieszków i żebyś poczuł trochę fejmu, a niektórzy, choć i się będą przed tym bronić, to mieli nadzieję jednak, że to prawdziwe jest.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: raczej ty zosteles zacebulowany. Mnóstwo sklepów internetowych/stron rozdaje często gry za darmo w dniu premiery. To nie jest problem dla nikogo napisac jedno slowo i dać plusa: 5 sekund wysilku. #!$%@? wie czy to nie jakis sklep/strona robi akurat promo tutaj (jak browar ciechan/bankier albo inne strony etc.) Ale oczywiscie cebulak musial #!$%@? "trolling". Ale z ciebie dowcipnis!
  • Odpowiedz