Wpis z mikrobloga

  • 4
@23kulpamens: to absolutnie nic nie zmieni, czy tam będzie murzyn czy aryjczyk z hitlerowskiej fabryki aryjczykow. O to właśnie chodzi, że to nie ma w ogóle znaczenia, kto jest w środku. Beka jest z tego, że pierwsza myśl wykopka o waszych poglądach, to że w pancerzu bankowo jest murzyn xD @ZAPRASZAM_DO_POLONEZA Que? Mnie piecze? To ja liczyłem murzynow w tym klipie czy zrobiłem wpis o tym, że twój qmpel policzył? Jedyne,
  • Odpowiedz
@Returned: Zmienia i to wiele. Jeśli w materiale źródłowym jest nie-murzyn albo murzyn został wciśnięty na siłę, żeby zwiększyć różnorodność aktorów, to serial prawie na pewno będzie nieporównywalnie gorszy od oryginału. Tropisz jakieś prawackie spiski, a nie widzisz że sam dobierasz dowody pod tezę, ignorując rzeczywistość.

Beka to jest z tego że nie widzisz, że ludzie są już wyczuleni na odcinanie kuponów od jakościowych treści i łączą fakty. Jak trailer jest
  • Odpowiedz
  • 1
@23kulpamens: jeszcze raz – nie ma absolutnie znaczenia. To jest po prostu #!$%@? śmieszne, że to liczenie murzynow już wam rentgeny załącza. Nawet jeśli tam będzie murzyn w pancerzu, nie zmienia to faktu, iż jest w #!$%@? śmieszne, że typ policzył zanim w ogóle wiedział xD

Murzyn Cię piecze bo piszesz o tym jakby to było co ważnego.


@23kulpamens: nie piecze mnie murzyn, tylko śmieszy prawiks, który się go doszukuje.
  • Odpowiedz
  • 23
Zmienia i to wiele. Jeśli w materiale źródłowym jest nie-murzyn albo murzyn został wciśnięty na siłę, żeby zwiększyć różnorodność aktorów, to serial prawie na pewno będzie nieporównywalnie gorszy od oryginału. Tropisz jakieś prawackie spiski, a nie widzisz że sam dobierasz dowody pod tezę, ignorując rzeczywistość.


@23kulpamens: oczywiście nie wiesz, ale wypowiadasz się. Fallout dzieje się w Ameryce. Tam jest duża różnorodność. Będą murzyni. Jak WAS PIEKĄ potencjalni murzyni xD to od
  • Odpowiedz
  • 4
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: ja mam paranoję? To nie ja liczę murzynow w klipach, gdzie ich nie ma.

A dyskutuję tylko dlatego, że żyje w kraju, w którym 8 lat rządził PiS, ludzie głosowali na konfederację, niektórzy wierzą, że memcen kogoś "grilluje" a p0lki to źródło wszelkiego zła, więc nie dziw mi się, że mogę całkiem świadomie wierzyć, że ktoś o poglądach prawicowych może:
- mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem
- mieć ogólnie
  • Odpowiedz
@Returned: Śmieszne to jest to jak bardzo Cię piecze że ktoś napisał że tam jest murzyn. xD

Podałem Ci kontekst w którym ma znaczenie czy jest tam murzyn, ale chyba jesteś z tych co będą rantowac i ignorować co się do nich pisze zamiast dyskutować. No ale dajesz wytłumacz mi czego nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.