Wpis z mikrobloga

Gram w #horizonforbiddenwest na #ps4 mam z 20 parę H i matko jaka ta gra stała się nudna :/ z początku było takie zafascynowanie światem itp ale z biegiem czasu i fabuły wszystko prysnelo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fabuła słaba, dialogi nudne... myślę czy nie porzucić i zacząć gow ragnarok.. 2018 skończyłem i był spoko a w horizona zero dawn nie grałem. A wy jakie macie zdanie o horizonie? Która grę uważacie za lepszą ? #gry #ps5 #playstation4 #playstation5 #godofwar #ragnarok #gow

Która gra lepsza?

  • Horizon Forbidden West 20.2% (18)
  • God of War Ragnarok 79.8% (71)

Oddanych głosów: 89

  • 22
@needer: mam platynę trochę wymęczoną HZD, od FW odbiłem się po 10h. Trudno mi się wypowiedzieć miało być super fajnie, klimat, świat ale dla mnie fabuła nudna ( )
@needer:

horizona zero dawn nie grałem.

Wytłumacz mi co siedziało w twojej głowie jak zaczynałeś bezpośrednią kontynuacje gry, bez ogrania poprzedniej części?
A wy jakie macie zdanie o horizonie


@needer: W kontynuację nie grałem jeszcze, ale mam HZD splatynowaną, bo fajnie się grało, ale z tego co pamiętam, to była to gra, gdzie praktycznie wszystkie misje poboczne skipnąłem, tak mnie #!$%@? wymęczyły te dialogi o dupie maryni. Seria GOW jest o wiele lepsza pod tym względem. Uncharted jest spoko, w zasadzie to samokraj pod postacią kina akcji. Until Dawn jest krótkie, więc nie